17 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

17 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Belli alışkanlıkları takip eden kişileri, başarılı olarak değerlendiriyorsunuz. O zaman artık not aldığınız taktikleri nasıl uygulayacağınızı düşünün ve harekete geçin.

BOĞA

Cevapları uzakta aramanıza gerek yok. Aradığınız ipuçları gözünüzün önünde duruyor.  Önemli olan onları fark etmeniz…

KAPLAN

Oldukça çirkin davranışlarda bulunan insanlar var. Onların sizi kıskanıyor olabileceğini hiç düşündünüz mü?

TAVŞAN

Amaçları doğrultusunda çılgınca bir telaşla ortalıkta dolaşan insanlar var. Dikkatsiz bir şekilde hareket etmelerine gönlünüz razı değilse, onları uyarın.

EJDERHA

Bugünün enerisi, bir anlaşmazlığa neden olabilir. Kimse bir şey söylemese de, bu gergin atmosfer etrafı saracak.

YILAN

Doğru olmadığını düşündüğünüz şeyleri söylemekten çekinmeyin ve nefsinize yenilerek bunlara katılımda bulunmayın. Siz doğru bildiğiniz yoldan ayrılmamalısınız.

AT

Normalde yardım eli uzatmayacaklarını düşündüğünüz bazı kişiler bugün en yardımsever insanlar oldu. Bazen bu şaşkınlığınızı dile getirmek konusunda açık davranmanız ve varsa, altta yatan nedenleri öğrenmeniz gerekir.

KEÇİ

Her şeyin farklı şekilde gerçekleşmiş olmasını dileseniz de canınızı sıkan mevzular ortadan kalkmayacak. Bazen, bazı şeylerin gelişmesine izin vermek, sorunları daha net görmenizi sağlar.

MAYMUN

Kendi kendinize çözmeyi tercih ettiğiniz birçok şey var. insanların bazı şeyleri nasıl yapmanız gerektiği hakkında öğütler vermesinden hoşlanmıyorsunuz.

HOROZ

Yakın arkadaşlarınız belli değişimler yaşadığını söylediğinde, onlarla kopacağınızı düşünmeyin. Ancak, bu değişimlerin kaçınılmaz olduğunu anlayacaksınız, yeni duruma adapte olmaya çalışın.

KÖPEK

Yeni yılda yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz şeyler hakkında kendinize karşı gerçekten dürüst olmanız gerekiyor.

DOMUZ

İhtiyacınız olan bütün bilgiye sahip misiniz? Bunun cevabını bilemiyor ve doğal olarak endişeleniyorsunuz. Kara deliğin nerede olduğunu bulmaya çalışın.