16 Şubat 2017 - Günlük Çin Burçları

16 Şubat 2017 - Günlük Çin Burçları

Köpek burcu bugüne kurallarını koyuyor…
FARE
Yaptığınız işte en iyi sonuçları elde edebilmek için zaman konusunda daha cömert olmaya değeceğinin farkındasınız.
BOĞA
Kısa sürede değişen şeyler, ya heyecan verir ya sıkıntı. Bu değişimlere baktığınızda, bugün yaşanması gereken son dakika gelişmelerini fark edebilirsiniz.
KAPLAN
Rekabetçi olmak, en iyisini yapmak için uğraşmak demektir. Elinizden gelen gayreti göstermeniz gerektiğini düşünenlerdensiniz. Ancak gereksiz yarışlar içinde olmamaya dikkat edin.
TAVŞAN
Herhangi bir üzüntüye sebebiyet vermekten hoşlanmıyorsunuz. Ancak insanları uyarmak zorunda olduğunuzu da biliyorsunuz. Söylemeniz gereken şey, sizi kötü biri gibi gösterebilir.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğinizin kolay kolay ikna olmadığını herkes biliyor. Ancak sizi iyi tanımayan insanlar, sizi ikna etmek için çok uğraşacak.
YILAN
Öfkelendiğinizde durup derin bir nefes almak ve neye sinirlendiğinizi sakin bir şekilde izah etmek en akıllıca davranıştır.
AT
Bugün herkesin size karşı durduğunu hissediyorsunuz. İnsanları ikna etmek için bir şey yapmanız gerekiyor. Bir yöntem bulsanız iyi olur.
KEÇİ
Sürekli açık arayan kişilerden nefret ediyorsunuz. Aranızdaki mesafeyi koruyup fazla samimi olmamanız gerektiğini biliyorsunuz.
MAYMUN
Bugünkü gibi bir Köpek burcu gününde, yanlış anladığınız konularda birisiyle tartışmanız olası… Kimseyşe münakaşa etmemeye dikkat edin…
HOROZ
Eğer birisi yapmadığınız şeyler yüzünden sizi suçlamaya çalışırsa, doğal olarak savunmaya geçer ve tartışmadaki yerinizi alırsınız. Ancak Horoz burcu kişiliğiniz böyle bir duruma izin vermez.
KÖPEK
Etrafınızda agresif insanlar varsa, kolayca tartışmaya girebilirsiniz. Onlara bir cevap vermeden önce, durumu nasıl algıladıklarını anlamaya çalışın.
DOMUZ
Havada kalan bir konuyu netleştiren yapıcı tartışmaları seviyorsunuz. Ancak bugün devam eden gergin bir atmosfer var ve hala konuşulması gereken şeyler olduğunu görüyorsunuz.