16 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

16 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Sizin için bu hafta, yapılması ve denenmesi gereken çok fazla işiniz varmış gibi görünüyor. Etrafınızda olan şeylerle ilgilenemeyecek, hatta ofisteki neşeli iş arkadaşlarınızın espirilerine gülemeyecek kadar yoğun olduğunuzu hissediyorsunuz.
BOĞA
Eskiden yaşadığınız zor bir durum tekrar aklınızı kurcalıyor. Birçok teknikle çözmeyi deniyorsunuz, ancak faydası yok. Konuyu farklı bir açıdan değerlendirmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için biraz rahatlamalısınız.
KAPLAN
Yeni olan her şeye özenmemeniz gerektiğini düşünün. Önce olayın ya da durumun eksi ve artılarını değerlendirmelisiniz. Daha sonra çevrenizdeki insanların da görüşlerini aldıktan sonra harekete geçebilirsiniz.
TAVŞAN
Evren size sık sık işaretler ve sinyaller gönderir. Ancak siz bunların önemsiz şeyler olduğunu düşünüp dikkat etmezsiniz. Bu kez gözlerinizi açıp dikkate almak akıllıca olacaktır.
EJDERHA
Coşkulu Ejderha burcu kişiliğiniz, önemli günleri organize etmek için zaman harcamaya değeceğini düşünüyor. Neden organizasyonun başına geçmek için aday olmuyorsunuz?
YILAN
Bugünün keyfini çıkarmak için yapabileceğiniz en iyi şey; kimseye kulak asmamaktır. Aksi takdirde canınızı sıkacak konulara takılabilirsiniz.
AT
Bugün rahatlamak istiyorsunuz. Ancak etrafınızda daha önce sürtüşme yaşadığınız insanlar var. Kişisel bir çatışmaya girmeniz olası.
KEÇİ
İnsanların başarısının farkına vardığınızda, sırlarını merak ediyorsunuz. Nerede sizden daha iyi olduklarını kesinlikle gözlemlemelisiniz. Belki de başarı için hangi yolu izlediklerine dair birkaç ipucu bulabilirsiniz.
MAYMUN
Bugün iç sesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Hareket geçmek için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmediğinin farkındasınız.
HOROZ
Konuşmak istediğiniz hassas bir konu var. Doğru anı beklemek, her zaman iyi fikirdir. Ancak daha ne kadar beklemeniz gerekiyor? Bugün, herkes yeterince sakinse, konuşmanın tam zamanı olabilir. Konuyu gündeme getirme girişiminde bulunmalısınız.
KÖPEK
Bütün planlarınızı ve yapılması gereken yenilikleri gözden geçirmenin tam zamanı. Çünkü bu ay gerçekleşecek olan etkinlikler yüzünden bütün programınız zaten bozulacak.
DOMUZ
Bugün etrafınızda neşeli bir hava esiyor. Ancak gerçekçi Domuz burcu kişiliğiniz bu atmosfere kapılmadan önce, nedenini araştıracaktır.