16 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

16 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Bugün belli konuşmaları ertelemek, harika bir karar olacak. Çünkü çevrenizdekilerin ve sizin enerjiniz yüzünden gereksiz insanları muhatap alıp tartışma çıkarmanız olası…
BOĞA
Boğa burcu kişiliğiniz, bugünkü ruh hali nedeniyle sağa sola sataşabilir. İnsanlar sizi küçük sorunlarla sinirlendirecek. Sakin olmaya çalışmak sizin yararınıza…
KAPLAN
Herkesi mutlu etmeye mi çalışıyorsunuz? Birini memnun etmek için programınızı değiştirdiğinizde, bir diğerini mutlu edemeyeceksiniz. Herkesi aynı anda mutlu etmek mümkün değil.
TAVŞAN
Soruları direkt sormak Tavşan burcu kişiliğinize uygun bir davranış biçimi değil. Ancak bugün tek çıkış yolunuzun bu olduğunu fark edeceksiniz.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğiniz elverişli durumları nadiren kaçırır. Bugün önüne çıkan fırsatlara iki elle sarılmamasının tek sebebi, konuyla ilgili daha fazla detay bilmesi gerektiği düşüncesidir. Temkinli davranmak daima iyidir.
YILAN
İnsanlar tavsiyelerinizi dinlemiyor. Herşeyden önce, tavsiye isteyip istemediklerini sordunuz mu? Ters tepen bir yaklaşımınız olmuş ki, bu şekilde bir tepkiyle verdiğiniz tavsiyelere uymuyorlar.
AT
Bugün kendinizi asi bir ruh hali içinde hissediyorsanız, insanlardan uzak durmaya çalışın. Yakın bir arkadaşınız potansiyel problemlere karşı dikkatli olmanızı tavsiye edecek.
KEÇİ
Arkadaşınız, muhtemelen kendi çıkarına olacak bir harekete eşlik etmenizi isteyecek. Ne kadar kibar olursa olsun reddedeceksiniz. Ona bunun nedenini açıklayın.
MAYMUN
Arkadaşınız size uzun bir hikaye anlatıyor. Belki de abartıyor. Ancak niyeti kesinlikle sizi yanlış yönlendirmek değil.
HOROZ
Bazen dolaylı sorular, direkt cevap almanızı sağlayabilir. Hassas soruları, kimsenin hislerini incitmeden nasıl sorabileceğinizi dikkatlice düşünerek hareket edin.
KÖPEK
Yeni insanlarla tanıştığınızda, kendiniz olmaktan korkmayın. Böylece çevrenizdeki insanların üzerinde iz bırakabilirsiniz…
DOMUZ
Arka planda süre gelen bir çıkmaz bugün, gün yüzüne çıkıyor. Gizlice görmezden geldiğiniz sorunun kendi kendine ortadan yok olmasını bekliyorsunuz. Ancak bu tutum, problemin daha çok göze çarpmasına neden oluyor.