16 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

16 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Önünüze çıkan fırsatı tepmemek için hemen kabul edin, detaylarıyla sonra ilgilenirsiniz. Ancak hemen bir cevap vermezsiniz, elinizden kaçabileceğini biliyorsunuz.

BOĞA

Bugün yapılan yanlışlar karşısında hoşgörülü olmak, sizi çevrenizdekilerin gözünde biraz daha yüceltecek. Gösterdiğiniz sabrın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

KAPLAN

Acımasızca yapılan dedikoduların farkındasınız. İnsanları, söyledikleri şeyin gerçekliğini araştırmaları konusunda uyarmalısınız. 

TAVŞAN

Parasal sorunlara daha yakından göz atmanın tam zamanı. Tavşan burcu kişiliğinizin bir yanı hayatınıza birkaç lüks dokunuş yapmak istiyor. Ancak para harcarken dikkatli olmak, ileride sizi mutlu ve rahat ettirir.

EJDERHA

İnsanların ne düşündüğünü anlamaya çalışmanız gereksiz. Zaten davranışları ve kelimeleriyle bir şeyler gizlediklerini belli eder. 

YILAN

Tavsiyelerinizi uygulamak başkaları için çok da kolay değil. Size mantıklı gelen fikirler, kişilerin içinde bulunduğu duruma uygun olmayabilir.

AT

Yeni işler aramak yerine, elinizdekileri daha verimli hale getirmenin yollarını bulun. Çevrenizdeki terübeli insanlardan yardım alabilirsiniz.

KEÇİ

İşleri organize etmek, kendinizi kanıtlamak açısından önemli. Farklı insanların farklı becerileri var, dolayısıyla ekibi organize etmek o kadar da kolay bir iş değil.

MAYMUN

Bugün insanlarla tartışmamaya dikkat edin. Gerçi Maymun burcu kişiliğiniz, sorunlardan kaçınmak konusunda oldukça usta sayılır.

HOROZ

Bugün aşırı tepkiler vermemeye dikkat edin. Hareketlerinizin altından farklı anlamlar çıkarmaya çalışanlar var. Kimseye malzeme vermeyin. 

KÖPEK

Bir daha edinemeyeceğiniz bazı tecrübeler vardır. Ancak meyvesini uzun süre yersiniz. Seçici olmanın dezavantajları kadar size kazandıracakları da olduğunu unutmayın.

DOMUZ

Bazı kişilerin doğru söylemediğini hissediyorsunuz. Birkaç tuzak soru sormalısınız. Belki de, herşeyi açıklamaya hazır değillerdir ama ağızlarından kaçırabilirler…