16 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

16 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Arkadaşınıza karşı açık sözlü davranamıyorsunuz. Çünkü gerçeklerin onu üzeceğini düşünüyorsunuz. Bıraktığınız ip uçları da işe yaramıyorsa, karşınıza alıp konuşmaktan başka çareniz yok… 

BOĞA

Bugün birkaç seçim yapmalısınız. Ancak seçenekler arasında fark yoksa, karar verebilmek için, iç güdülerinize güvenmelisiniz. Bu şekilde, doğru tercih yapma şansınız yüksek.

KAPLAN

Bazı insanların gözü, sürekli üzerinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Dikkatli bir şekilde incelenmekten hoşlanmıyorsunuz. Hakkınızda gözlem ve yorum yapmalarını önleyemeyeceğiniz kişilikler var. O zaman durumu görmezden gelmelisiniz.

TAVŞAN

Bugün etrafınızdaki insanların, normalden farklı olarak aşırı tepki verdiğini düşünüyorsunuz.  Onları bu hale getiren sebebi bulmaya çalışın.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğinizin, spot ışıklar altında ilgi odağı olmaktan hoşlandığı inkar edilemez. Göz alıcı olmayı ve farkındalık yaratmayı biliyorsunuz.

YILAN

Sizin için karmaşık olan konular, başkası için oldukça basittir. Bu kişilerden yardım istemeniz gerektiğinde, çekinmeyin, sadece doğru zamanı yakalamaya çalışın.

AT

Hayal gücünüzü sınırlamayın. Sakin olmanız gerektiği konusunda uyarılar alıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken tek şey koşarken düşmemek.

KEÇİ

Bazen her şeyin harika olacağına dair güzel hislerle uyanırsınız. Şanslı gününüz olacağını düşünüyorsunuz. Kendinizi neşeli ve pozitif hissediyorsanız, gününüzün harika geçmemesi için hiç bir sebep yok.

MAYMUN

Birilerine yardımcı olmak istediğinizde, konuyla ilgili beceriye sahip olmadığınız işlere kalkışmamak en iyisi olacak.

HOROZ

Yolunda gitmeyen işler sizi endişelendiriyor. Her şeyi yoluna koymak için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bugün kendinize gelmek ve dinlenmek için derin bir nefes alın.

KÖPEK

Bir ricanız karşılığında size olumlu yanıt vermeyen kişiler var. Bu durumu kişiselleştirmenize gerek yok. Sadece yanlış yerde yanlış kişiden istekte bulunduğunuzu düşünün.

DOMUZ

Uğraşılan işi kolayca çöpe atabilecek insanların, kargaşaya yol açmasından hiç hoşlanmıyorsunuz. Emeğe saygı duymuyorlar, bu konuda ne yapabileceğinizi araştırın.