15 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

15 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugün Tavşan burcu günü…

FARE

Etrafınızda söylenenler kafanızı karıştırıyor. Çok fazla bilgi yüklemesi yaptığınızda, olayları anlamakta zorlanabilirsiniz.

BOĞA

Bugün eliniz ayağınıza dolaşabilir. Sakinliğinizi korumanız gerektiğinin farkındasınız ancak bu konuda başarılı olamıyorsunuz.

KAPLAN

Saygı duyduğunuz insanlar var. Bunu bilmelerini sağlayın. Böylece kendilerini daha özgüvenli hissedeceklerdir. Ayrıca sizin desteğinizi almaktan memnun olacaklardır.

TAVŞAN

Arkadaşlarınıza yardım etmek istiyorsunuz, ancak buna mecbur olmak istemiyorsunuz. Siz olmadan da başarabilecekleri konusunda kendilerine güvendiğinizi bilmelerini sağlayın.

EJDERHA

Bugün önceliklerinizi belirlemek zorundasınız. Çünkü aynı anda iki farklı yerde olamazsınız. Bunun yapmaya çalışırsanız yıpranırsınız.  

YILAN

Başarısızlıklar, sadece karşılaştığınız zorluğu görmenizi sağlamakla kalmaz, durumu incelemenize ön ayak olur.  

AT

Her zaman doğru seçimler yaparsanız, hatalardan ders almayı öğrenemezsiniz. Bazen, doğru olanı yapmadığınızda bile, kesinlikle öğrenebilir ve kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz.

KEÇİ

Bugün, bir sosyal sorumluluk projesinin parçası olmak sizi heyecanlandırabilir. Yardım edebilmiş olmanın verdiği gururla günü tamamlayacaksınız.

MAYMUN

Yeni şeyler denemeye meraklısınız. Keyif çizginizin dışına çıkmak isteseniz de, bir yanınız hala kararsız.

HOROZ

Horoz burcu kişiliğinizin, bir şeyler başarmak için kendini teşvik etmekten hoşlandığını inkar etmeye gerek yok. Bu tutum, pozitif hissetmenizi ve motive olmanızı sağlar.

KÖPEK

Yakın bir arkadaşınıza, hassas bir konuyla ilgili sorumluluğu bulunmadığını anlatmak için yeterince açık ve kibar olmalısınız.

DOMUZ

İyi bir etki yaratmak istiyorsunuz, ancak ne kadar uğraşsanız da boş. Bu durum karşınızdakinin ruh haline bağlıdır.