15 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

15 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…
FARE
Bugün karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak, hemen bir şey yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak ezbere hareket etmenin cazibesine kapılmayın...
BOĞA
Çevrenizde, aynı olayı farklı açılardan değerlendiren insanlar olabilir. Bazı şeyler hakkında neden farklı düşündüklerini sorun ve sebeplerini dikkatlice dinleyin.
KAPLAN
Durum kontrolünüzden çıkıyormuş gibi görünse de, problemler düşündüğünüz kadar büyük değil.
TAVŞAN
İnsanlar, bazı düzenlemelerde yapılacak değişime pek de hevesli değil. Ancak değişen koşullar içerisinde eski planlara göre hareket etmek pek de mantıklı değil. Yeni koşullara adapte olabilmeleri için onlara destek olmalısınız.
EJDERHA
İnsanlar, sizden bir çıkar sağlayacaklarında normalden daha uyumlu oluveriyorlar. Ejderha burcu kişiliğinizin bu tür şeylere asla boyun eğmeyeceğini kanıtlayabilirsiniz.
YILAN
Bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığının farkındasınız. Yap-bozun kayıp parçasını bulsanız bile bir terslik olduğunu düşünüyorsunuz. Yanlışlığın nerede olduğunu anlamak için resmin bütününe bakmanız gerekiyor.
AT
Bir şey yapmak için yeni bir yol bulmak zorunda değilsiniz. İz bırakabilmek için böyle olması gerektiğini düşünebilirsiniz. İşe yarayan ve işleri çabuklaştıran bir yöntem bulamadıysanız önceliğiniz o işi bildiğiniz eski yöntemle bitirmenizdir.
KEÇİ
Kimseyi bekleyecek halde değilsiniz. Ancak iş arkadaşlarınız hızınıza yetişemiyor ve strese giriyorlar. Kimseyi daha hızlı ve daha organize olması konusunda zorlayamayacağınıza göre, beklemek mecburiyetindesiniz.
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğiniz önüne çıkan fırsatlara iki elle sarılır, daha sonra konuyla ilgili sorular sorar. Ancak önemli ayrıntıları öğrenmekte geç kalmak, bazen bütün işi tehlikeye atabilir.
HOROZ
İnsanlarda biraz daha farklı bir ışık görmeye başlıyorsunuz. Ancak ilk izlenimlerinize dayanarak yapacağınız değerlendirmeler ile biraz aceleci davranmış olabilirsiniz. Aynı kişilerden ilk başta hiç hoşlanmadığınızı unutmayın, düşünceleriniz zamanla değişebilir.
KÖPEK
İnsanlar becerilerinizden şüphe ettiğini söylediğinde, psikolojik bir reaksiyon olarak, hemen ne kadar becerikli olduğunuzu kanıtlamaya çalışırsınız. Ancak bu arada siz fark etmeden bütün işi üzerinize yıkmalarına müsaade etmeyin.
DOMUZ
Çevrenizdeki bazı insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri yapmaya çalıştıklarını, başkalarını umursamadıklarını görüyorsunuz. Duruma el atıp düşündüklerinizi söyleyeceksiniz. Ancak eleştirilerinizi kaldıramayabilirler, hazırlıklı olun.