15 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

15 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bugün biraz heyecanlı geçecek. Bir işe başlamak için mükemmel bir gün. Yine de dikkatlice düşünerek hedef koymalısınız. Bazı konularda, bile bile lades demenin anlamı yok

BOĞA

Fikrinizi değiştirmek, bugün yapacağınız en doğru iş olacak. Kimsenin bu değişikliği fark etmesini istemiyorsanız, daha sessiz olmalısınız.

KAPLAN

Sizi ilgilendirmeyen tartışmalara müdahale etmek akıllıca bir hamle değil. Ancak istemeseniz de zaman zaman içine sürüklendiğiniz münakaşalar da olabiliyor. 

TAVŞAN

Kurnaz insanlarla baş etmek zorunda kaldığınızda, mizah anlayışınız size yardım eder. Pozitif tutumunuzu sürdürdükçe, hep bir adım önde olursunuz.

EJDERHA

Bugün olumlu düşünceler dört bir yanınızı sarmış durumda. Çevrenizdeki insanları bu düşüncelerden mahrum etmek istemiyorsunuz. Bu yüzden toplu bir görüşme organize ettiniz

YILAN

Son günlerde sahip olduğunuz pozitif ruh haliniz, olaylara bakış açınızı değiştirdi. Sorun teşkil eden konuların, büyüttüğünüz kadar önemli problemler olmadığını anladınız.

AT

İnsanların saklamaya çalıştığı şeyler, her zaman daha çabuk ortaya serilir. Bu yüzden sorular sorarak, onları köşeye sıkıştırmaya çalışmak gereksizdir.

KEÇİ

İnsanlar size karşı birleşiyor. Ya da hiçbir şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmemesi, böyle düşünmenize neden oluyor. Şapkanızı önünüze alıp iyice düşünün.

MAYMUN

Arkadaşınız, yaşadığı bir olayı sizinle paylaşıyor. Abartıyor olsa da niyeti kesinlikle sizi yanlış yönlendirmek değil. Sadece olaya biraz heyecan katmak…

HOROZ

En son ne zaman farklı  bir şey yaptığınız hatırlamıyorsunuz. Arada ufak kaçamaklar ruhunuza iyi gelir, enerjinizi yükseltir.

KÖPEK

İç güdülerinize güvenin. Arkadaşınızın size doğrudan uzaklaştırdığını fark ettiğinizde, bir şey demeden önce içgüdülerinizin çok güçlü olduğunu bilmelerini sağlayın.

DOMUZ

Birilerinin gizli bir gündem yarattığına dair hisleriniz var. Gerçek motivasyonlarını nasıl ortaya çıkarabilirsiniz? Doğrudan amaçlarının ne olduğunu sormak, kendilerini savunma hissi uyandırabilir. Sıradan bir sohbetle ilgilerini çekip konuşma arasında doğaçlama olarak sorular sorabilirsiniz.