15 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

15 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bütün iyi niyetiyle size yardım teklif eden insanlar var. Ancak sorun onların yardımını istememeniz değil, nasıl yardım edebilecekleri konusunda bir fikrinizin olmamasıdır.

BOĞA

Etrafınızdaki bazı insanların bela çağırdığını görebiliyor ve gereken uyarıyı yapıyorsunuz. Ancak ikazınıza kulak asıp asmamak onların tercihi…

KAPLAN

Normalde size oldukça yardımsever davranan kişiler, bugün düşmanınız olarak karşınıza çıkıyor. Bu yüzden size destek olacak başka birilerini bulmalısınız.

TAVŞAN

Heyecandan dolayı korku hissetmek çok normal. Tanımadığınız bölgelere girmek gibi bir gaflette bulunmayın. Çünkü tehlikesiz görünen her horoz kendi çöplüğünde öter.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz, Boğa burcu enerjisiyle biraz daha yükselmek isteyecek. Bu yüzden, bugün aklınızı çelen yanlış uyaranlara karşı dikkatli olun.

YILAN

Sözünüzü tutmanız konusunda baskı yapıldığını hissediyorsanız, önleminizi almalısınız. Altına girmek istemediğiniz yükün sorumluluğunu üstlenmeyin.

AT

Ara sıra, hedeflerinizin küçük olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Elbette, amaçlarınıza ulaşamamanızın mazereti bu değil.

KEÇİ

Bir yanınız, son dakika değişikliği yapmak konusunda gönülsüz olsa da, bu değişimler için geçerli sebepleriniz var.

MAYMUN

Hareketlerinizi kısıtlayan kalıpları kırmak, Maymun burcu kişiliğinizin sivrildiği noktadır. Ancak, bu kez farklı olma gereksinimi duymadan kolay olan pratik yolu seçmelisiniz.  

HOROZ

İnsanlardan ilham alarak fikir edinmekten korkmayın. Etraflıca düşünmek, hiçbir zaman olayları karmaşıklaştırmaz. Aradığınız cevap çok açık olabilir.

KÖPEK

Kendinizi her şeye hazır hissediyorsunuz. Hazırlıklar kısmında yapmanız gereken başka şeyler olduğunu düşünüyorsanız, unutun gitsin. Artık çok geç.

DOMUZ

Günün enerjisiyle, uzun süredir kafanızı meşgul eden konuların üstesinden gelmekle ilgili pozitif düşünceler içinde olacaksınız.