14 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

14 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Çevrenizde gerçekleşen olaylara karşı tedbirli olun. Ara sıra kendinizi hayal aleminde dolaşırken buluyorsunuz. Bu, Fare burcunun kişilik özelliğidir.
BOĞA
Otorite kurmaya çalışan insanlara baş kaldırmaya meyillisiniz. Bugün, özellikle bazı kişilerin beceriksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak göz ardı etmemeniz gereken iyi yönleri de var.
KAPLAN
Herkesin bildiği sır olmaz. Bu yüzden gizleme çabalarınız boşa... Enerjinizi daha faydalı işlere harcamalısınız.
TAVŞAN
Kendi içinizde büyüttüğünüz sorunu, muhattabıyla konuşmanız gerektiğini biliyorsunuz. Nokta atışı yapın ve sizin için önemli olan şey neyse, direkt söyleyin.
EJDERHA
Size yardım etmekten kaçan insanlar, kendilerine uygun bir bahane bulacak kadar akıllılar. Bu yüzden söyleyecekecek bir şey bulamayacaksınız.
YILAN
Bazı zorlukların üstesinden tek başınıza gelmek zorundasınız, çünkü birine nasıl güvenileceğini bile bilmiyorsunuz. Sadece, birine güvenebilmek için çok uzun bir çok uzun bir yol katetmeniz gerektiğinin farkındasınız.
AT
Ara sıra, hedeflerinizin küçük olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Elbette, amaçlarınıza ulaşamamanızın mazereti bu değil ama hedefi çok küçük tutmamakta fayda vardır.
KEÇİ
Bir yanınız, son dakika değişikliği yapmak konusunda gönülsüz olsa da, bu değişimler için geçerli sebepleriniz var.
MAYMUN
Herkesin çabanızı takdir etmesi oldukça ödüllendirici bir davranış. Övgü aldığınızda, egoist tavırlar sergilemekten kaçının. Bu arada insanların ne düşündüğüne çok takılmayın.
HOROZ
Birini adam akıllı tanımak biraz zaman alır. Gözünün üstünüzde olduğunu hissediyorsunuz. Ancak bunu hemen kötü bir durum olarak algılamayın. Sizi tanımaya çalışıyor olabilir.
KÖPEK
Bazen çevrenizde olanları fark etmezsiniz. Çünkü kendinizi yaptığınız işe kaptırırsınız. Bugün kafanızı, gömdüğünüz yerden çıkarın ve biraz etrafınıza bakın.
DOMUZ
Problemlerini anlatmak için size gelen insanlara seve seve yardım etmek istersiniz. Ancak tavsiye vermekten ileri gidemeyeceğiniz durumlarda, kendinizi sınırlandırmayı bilmelisiniz.