14 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

14 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Yakın arkadaşlarınızdan destek görmek istiyorsunuz. Bir yandan da içinde bulunduğunuz durumun karmaşıklığını anlayamayacaklarını düşünüyorsunuz. Ancak az tecrübesi olan insanları küçümsemeyin.

BOĞA

Telaş içindeki insanları sakinleştirmek çok da kolay değil. İlerlemelerini engellediğinizi düşünebilirler.

KAPLAN

Birini memnun etmek için bir şey yaptığınızda, diğerlerinin mutsuz olacağını biliyorsunuz. Her şekilde birileri üzülecek. Bu hafta olması gerekenlerin farkına varmanız gerekiyor. Ortak bir memnuniyet için uzlaşılmalı…

TAVŞAN

İkna gücü yüksek olan bir arkadaşınız, fikrine katılmanız için ısrar ediyor. Hala belli tereddütleriniz olsa da son günlerde oldukça heveslisiniz

EJDERHA

Geriye baktığınızda ne kadar ilerlediğinizi anlayabilir misiniz? Konuyla ilgili ilerleme kaydederken kendinizi baskı altında hissetmenize gerek yok. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek neyi ne zaman yapacağınızı anlayacaksınız.

YILAN

İnsanlarla birlikte bir şey yapmaya kalktığınızda, sorumluluk hissetmeniz sizin için önemli.

AT

Bugün bir karar verecek misiniz? Bu konuda zorlanıyorsanız, kendinizi insanların baskısı altında hissetmeyin. Seçeneklerinizi dikkatlice inceleyin.

KEÇİ

Etrafınızdaki telaşın siz de farkındasınız. Bu telaş genelde amacınızın zararına olur. Çevrenizdeki insanlar acele etmeye kararlıysa, siz de sakin kalmak konusunda kararlı olabilirsiniz.

MAYMUN

İnsanları zorlasanız da konuşmak istemediklerinin ve size bazı şeyleri anlatmadıklarının farkındasınız. Bunun için hazır olduklarında kendileri anlatacaklardır.

HOROZ

Zamanı ve kaynakları nasıl tekrar organize edip yeniden düşünmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ancak planları detaylandırmanın işe yaramaması sinir bozucu olabilir.

KÖPEK

Uzlaşmanın ne olduğunu tam olarak öğrenememiş insanlarla anlaşma yapmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. İçinde bulundukları durumdan kurtulmak istemelerini anlayabiliyorsunuz.

DOMUZ

Kurban olduğunuzu düşünmenin bir manası yok. Bazen şans size karşı durur ve kazanamazsınız. Ancak ileride yapabileceğiniz belirli şeyler olduğunu görebilirsiniz.