14 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

14 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Şanslı olduğunuzu düşünmek hoşunuza gidiyor. Ama şans sizden yana olmadığında da fark yaratabiliyorsunuz. Fakat bunu çevrenizdeki negative düşünmeyi adet haline getirmiş kişilere açıklamak, kolay olmuyor.

BOĞA

İnsanlar aşırı ısrarcı olsa bile, planlarınızda değişiklik yapmadan önce, gerçekten sizi zor duruma sokmayacaklarından emin olmalısınız. Her şeyi yeniden şekillendirmektense, size uyum sağlama ihtimalleri olup olmadığını sorun.

KAPLAN

Bazı insanlar, onlara boyun eğeceğinizi düşünüyor. İstediklerini vermeme konusundaki kararlı tavrınız bile  onları durduramayacak. 'Hayır' cevabınızı net olarak tekrarlamanız gerekecek.

TAVŞAN

Sonunda anladınız; artık kendi bakış açısını size empoze etmeye çalışan insanlarla daha fazla tartışmanız gerekmiyor. Düşüncelerini sadece dinlediğinizde bile, size minnettar olacaklardır.

EJDERHA

Kutlamalarla ilgili endişe ettiğiniz hazırlıklar mı var? Yapılması gereken her şeyi düşünmüş olsanız da, birkaç iş için yakınlarınızı görevlendirebilirsiniz. Böylece kafanız rahat edecektir.

YILAN

Pratik bir yaklaşımı benimsediyseniz, mükemmeliyetçi olmak zorunda kalmazsınız. Çok karmaşık konularda ince ayarlar yapmak yerine, daha kolay ve sade yollar izleyebilirsiniz.

AT

Siz, insanları çabucak affediyorsunuz, ancak çevrenizdeki insanlar ufak bir hatada bile size kin besliyor. Bu kişileri, bağışlayıcı olmaları konusunda teşvik etmeye çalışın ama bu işe yaramazsa, onlardan uzak durmalı ya da en azından aranıza net bir mesafe koymalısınız.

KEÇİ

Bazen göreceğiniz tek şey, size doğru atılan küçük bir adımdır. Bu adıma karşılık vermemek ise kırıcı olabilir. Biri size doğru olumlu bir adım attığında bunu farkettiğinizi belli ederek, siz de olumlu bir adımla karşılık verdiğinizde, aranızda hiç beklemediğiniz güzellikte bir iletişim kurulabilir.

MAYMUN

Arkadaşınızla kavga etmek istemiyorsunuz. Ancak özellikle sizi kızdırmaya çalıştığını düşünüyorsunuz. Hislerinizi açıkça dile getirirken bilinçli olun ve tartışmak istemediğinizi yumuşak bir dille ifade edin.

HOROZ

Yakın arkadaşınız, kaçırdıklarının farkına vardığında, sizin dikkatli ve titiz olmanıza şükredecek. Yaptığınız ekstra kontroller her zaman işinize yaramış ve büyük farklar yaratmıştır.

KÖPEK

Ağzı sıkı insanların ne sakladığını hep merak etmişsinizdir. Endişelerinize güveniyorsunuz. Ancak yine de kendi işinize odaklanmanız gerektiğinin farkındasınız.

DOMUZ

İleriye dönük yaptığınız planlarla kimsenin ilgilenmediğini düşünüyorsunuz. Bu da çalışma hevesinizi kırıyor. Kimseye aldırış etmeden planlarınızı hayata geçirebilmek için çalışmaya devam edin. Sonuç görmeye başlamanız, mutlu olmanıza yetecek.