14 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

14 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
Kendinizi ailenizden ve arkadaşlarınızdan biraz uzaklaşmış hissediyorsunuz. Bugün yakınlarınızla paylaştığınız şeylerin önemini hatırlayacaksınız.
BOĞA
Sezgilerinizin kuvvetli olması bir hediyedir. Ancak varsayım yapmakla hissetmek arasındaki ayrıma dikkat etmeniz gerekir.
KAPLAN
Mali durumunuzu düzeltmenin tam zamanı. Sizin için hesap makinesi olmaktan mutluluk duyacak bir arkadaşınız varsa, yardım almanız gerekebilir.
TAVŞAN
Belki de bütün gerçeği anlatmak istemiyor ve kendinize bahaneler üretiyorsunuz. Bu durum bazı yanlış anlaşılmalara yol açabilir.
EJDERHA
Şu an yaşananlara yeteri kadar dikkat etmediğiniz için birçok detayı gözden kaçırıyorsunuz. Üstesinden gelmeye çalıştığınız konulara faydası dokunacak çok ayrıntı var.
YILAN
Sıradan taktiklerin, zor insanlar üzerinde neden işe yaramadığını düşünmeniz gerekiyor. Problemin sizinle ilgili olan kısımlarını düzeltirseniz, baş edemeyeceğiniz kimse yok.
AT
Kendinizi, insanların tereddütleri ile uğraşırken bulabilirsiniz. Bakış açılarını yok etmeye çalışacaksınız.
KEÇİ
Kişiler, bir şey söylerken sizi kızdırmak niyetinde değil. Bu yüzden siz de, sorunlarla baş ederken soğukkanlı olmalısınız.
MAYMUN
Güne pozitif başlamanın her zaman bir yolu vardır. Bu konuda bir felsefeniz olsa da, etrafınızda hiç gülmeyen insanlar var. Karamsarlıklarının size de bulaşmasına izin vermeyin.
HOROZ
Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, zamanınızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.
KÖPEK
Arkadaşınızın, tüm doğruları anlatıp anlatmadığına dair şüpheleriniz var. Sizi kasıtlı şekilde yanıltmış olmaktan hoşnut değil. Ancak bazı şeyleri saklamak için geçerli sebepleri var. Anlayışla karşılamanızı bekliyor.
DOMUZ
Bazı kişilerin ukalâ olduğunu bilmek sizi kışkırtabilir. Onları muhattap almak yerine uzak durduğunuzda gününüzün daha iyi geçeceğini göreceksiniz.