14 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

14 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Ara sıra, hayatınızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Bunlardan bazıları büyük problemlere dönüşebilir ve sağlam tartışmalara neden olabilir. Konuların büyümemesi için elinizden geleni yapmaya çalışın.

BOĞA

Bazı insanlar, sürekli açık arar. Yakınınız ya da bir arkadaşınızla aranızda geçen ufak sorunları tartışarak büyütmeye gerek yok.

KAPLAN

Bugün yaptığınız çocukça hareketler, çevrenizdekileri uzaklaştırabilir. Dikkat çekmenin doğru yolu bu değil.

TAVŞAN

İnsanları incitmemek için düşünerek konuşmaya dikkat ediyorsunuz. Aynı hassasiyeti karşınızdakinden de beklemek hakkınız ama herkes bu kadar hassas davranamayabiliyor.

EJDERHA

Bazı insanlara, haddinden fazla tolerans gösteriyorsunuz. Bu durum da otoritenizi sarsıyor. Sorumlu olduğunuz insanlara söz geçirebilmelisiniz.

YILAN

Sıkı çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza inanıyorsunuz. Ancak biraz cesarete ihtiyaç duyduğunuzun farkındasınız.

AT

Biraz temizlik yapmanın zamanı geldi. Artık ihtiyacınız olmayan kıyafetleri gardırobunuzdan çıkartın. Çevrenizde fiziksel olarak yer açmak, hayatınızdaki yeni şeylere hazır olmanızı sağlar.

KEÇİ

Haddini aşıp işinize karışan kişilerin affedip, güne yeniden başlayabilirsiniz. Sorunları sürdürerek hiçbir şey kazanamazsınız.

MAYMUN

Bazı kişilerin sizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Bu yüzden ihtiyaçları olduğunda yardımlarına koşmak istemiyorsunuz.

HOROZ

Herkesle dertleşmenin doğru olmadığını acı tecrübelerle öğrendiniz. Hayatınızda yer verdiğiniz insanları iyi tanımalısınız.

KÖPEK

İnsanlara şefkatle yaklaşmak konusunda usta olsanız da, bugün, sadece kendinizi sevgiyle beslemeniz gerekiyor. Kendinizin en iyi arkadaşı olun ve ruhunuzu iyileştirin.

DOMUZ

Çevrenizdekilerden ve sizden daha farklı zihniyette olan biri, içinde bulunduğunuz durumu daha net görmenize yardım edebilir. Çünkü siz olaya sürekli aynı açıdan bakıyorsunuz.