13 Nisan Cuma - Günlük Çin Burçları

13 Nisan Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Bir sonraki adımınızdan eminsiniz ve kimsenin fikrinizi değiştirmesine izin vermeyeceksiniz. Sizin için önemli olan sadece, yapacağınız düzenlemeleri birisiyle konuşabilmek.
BOĞA
Psikolojik ve duygusal sorunları olan kişilerle uğraşmak istemiyorsunuz. En iyisinin, onları yalnız bırakmak olduğunu düşünüyorsunuz.
KAPLAN
Neşeli ruh haliniz, çevrenizdeki herkesi etkisi altına alıyor. Bu yüzden ilgi odağı olmuş durumdasınız.
TAVŞAN
Gözünüzün önündekileri görmüyor, çareyi çok uzaklarda arıyorsunuz. Biraz daha basit düşünmelisiniz.
EJDERHA
Bazı kişilere hayal kırıklığından ziyade umut veriyorsunuz. Ancak içinde bulundukları durumun çok da iç açıcı olmadığının farkındasınız. Onlara, daha dikkatli olmaları gerektiğini açıklayarak, yardımcı olabilirsiniz.
YILAN
Aynı anda birçok şey yapmanız gerektiğini hissettiğinizde, plana bağlı kalmak zorlaşıyor. Önceliklerini belirleyerek, bugün yapmanız gerekmeyen işleri gözardı edebilirsiniz.
AT
At burcu kişiliğiniz, başarıya ulaşma konusunda oldukça içgüdüsel davranıyor. İçinizde, bugünün doğru zaman olmadığına dair bir his var.
KEÇİ
Rızanız dışında gerçekleşen değişimleri yönetmek oldukça zor. Ancak bu değişikliklerin sizi olumsuz yönde etkilemesine izin vermediğiniz zaman, hepsiyle başa çıkabilirsiniz.
MAYMUN
Bugün, düşündüğünüz kadar zor olmasa da, halletmeniz gereken konular var. Maymun burcu zihniyetiniz yapılması gerekeni kolayca dile getirebilir.
HOROZ
Herkesle arkadaş olmayı seven insanların, arkadaşlık ilişkilerinde pek de samimi olamayacağını düşünüyorsunuz. Bu yüzden sizi pohpohlayan kişilere karşı hep temkinli oldunuz.
KÖPEK
İnsanların fikirlerine saygı gösteriyorsunuz. Çevrenizdekilerin önerdiği alternatiflerin, bütün detaylarıyla araştırıldığından emin olun.
DOMUZ
Söyleyecek çok sözünüz var, ancak hepsini tek seferde dile getirmenin gereği yok. Özellikle sinirli olduğunuz zamanlarda susmalısınız.