13 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

13 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Tahammül sınırlarınızı zorlayan kişilere karşı sabrınız tükendi. Yine de kişilik özelliğiniz gereği herkesten daha ılımlı davranacaksınız.
BOĞA
Planlarda değişiklik yapmanızın sebebi tatmin olmamanız. İşleri gerektiğinden karmaşık hale sokarak gününüzü zehir etmeyin.
KAPLAN
İçinde bulunduğunuz durumla ilgili bir cevap bulabilmek için heryeri arıyorsunuz. Ancak bulduğunuz, ihtiyacınız olan cevap değil.
TAVŞAN
Zor bir dönemden geçiyorsunuz. Üzerinize düşen sorumlulukların üstesinden gelmek zor. Ancak kaçmanın da sonu yok…
EJDERHA
En iyi seçimi nasıl yapacağınız anlamak için ihtiyacınız olan bütün bilgiye sahip misiniz? Doğru seçim yapacağınız konusunda kendinize güvenseniz bile, emin olmak için bütün gerçekleri değerlendirmeniz gerekir.
YILAN
Ne yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda, doğru olduğunu düşündüğünüz noktalar mutlaka vardır. İlerlemek için bildiğiniz yolda devam edin.
AT
İnsanların kötü davranışları yüzünden gerilimli bir atmosfer var. Şikayet edip dırdırlanarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz ancak etrafı galeyana getirirsiniz.
KEÇİ
Bir engelin üstesinden gelmek için akılcı ve pratik çözümler bulmak daha etkili olur. Üstelik böylece daha az yorulmuş olursunuz.
MAYMUN
Bugün naif oluşunuz sayesinde insanları ikna etmeniz kolay olacak. Doğallık ve açık yüreklilik sizi her zaman güçlü kılacak.
HOROZ
Biri için iyilik yapacaksınız. Ancak hala yapacağınız şeyin doğru olup olmadığını düşünüyorsunuz. Çünkü bunun etik olup olmadığından emin olamıyorsunuz.
KÖPEK
Birçok insana sorular sordunuz, ancak hala tatmin edici bir cevap alamadınız. Verdikleri yarım yamalak cevaplara herhangi bir ekleme yapmadıkları sürece de memnun olmayacaksınız.
DOMUZ
Tartışmaya hazır olmadığınız konularda daha fazla rahatsız edilmek istemiyorsunuz. Ancak ısrarla peşinizi bırakmayanlar var.