13 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

13 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Sizi sürekli sıkıştıran yakın arkadaşınızın dediğini yapmaya niyetlisiniz. Çünkü bir an önce susmasını, huzur ve sessizliğin keyfini çıkarmak istiyorsunuz. Ancak siz dediğini yaptıkça, daha fazla isteği olabilir.  

BOĞA

Önünüzdeki haftayı planlarken, güçlü yanlarınızı nasıl kullanabileceğinizi düşünün. Yapılacak çok işlerin çokluğu, hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Dikkatli bir planlamayla zamanı iyi organize etmeye çalışın. 

KAPLAN

İnsanlar, canlarını sıkan konular hakkında konuşmak ister ancak sohbete başlamak zor olur. Karşı karşıya kaldığınız zorluklardan ya da üstesinden gelmek zorunda olduğunuz problemlerden bahsederek size açılmalarını sağlayabilirsiniz.

TAVŞAN

Cevaplanması zor olan bir soruyla boğuşuyor gibisiniz. Bugün bir cevap bulmak için ihtiyacınız olanı öğrenebilirsiniz. Bazen istediğiniz bilgiyi elde edebilmek için sadece sormaya devam etmeniz ve sabırlı olmanız gerekir.

EJDERHA

İnsanlar sıradışı fikirler öne sürdüğünde, onları bertaraf etmeye gerek yoktur. Söyledikleri şeyler uygulanabilir olmasa da, mutlaka işe yaradıkları ufak bir nokta vardır. 

YILAN

Kurnaz biriyle anlaşmaya çalışıyorsanız, taktikleri nasıl değiştireceğinizi düşünün. Tongaya düşmemek için adımlarınızı dikkatlice atın…

AT

Sabırlı mısınız? At burcu kişiliğiniz bir iş yaparken aceleci davranır. Bu davranış size iyi yönde hizmet etse de, bekleyip görmeniz gereken zamanlar da var.

KEÇİ

Çevrenizdeki insanlar, şansını zorluyor. Sizi kasıtlı olarak kızdırıyor olmasalar da aranıza bir sınır çizmeniz gerekecek…

MAYMUN

Yaptığınız işle ilgili biraz daha açık konuşmanın zamanı gelmiş olabilir. Etrafınızdaki insanlar tarafından anlaşılmak istiyorsanız dürüst davranmalısınız.

HOROZ

Bugün, içinde bulunduğunuz durumu biraz daha derinlemesine düşüneceksiniz. Çünkü doğru cevap gibi görünenler, aslında aradıklarınız olmayabilir.

KÖPEK

İlk etkiler yanıltıcı olabilir. Yeni tanıdığınız insanlara nasıl davranacağınızı bilemiyorsunuz. Onları tanımak için kendinize biraz zaman verin. Bazı insanlar ilk etapta iyi izlenim bırakmak konusunda oldukça iyidir. 

DOMUZ

İnsanların sizden bir şey beklemediği zamanlarda planlarınızdan bahsederken kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Kimsenin duymak istemeyeceği şeyler söyleseniz de, dürüstlüğün en iyi politika olduğunu biliyorsunuz.