13 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

13 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
Görünüşünüzü değiştirmek istiyorsunuz. Öyleyse gardırobunuzu yenilemenin zamanı geldi. Nasıl daha taze bir görüntü kazanabileceğinizi düşünün.
BOĞA
Cevapları uzakta aramanıza gerek yok. İstediğinizi verecek ipuçları gözünüzün önünde duruyor. Önemli olan onları fark etmeniz…
KAPLAN
Açık sözlü olunacak bütün tartışmalara hazırsınız. Ancak insanların böyle bir şeye hazır olmadıklarını hissediyorsunuz.
TAVŞAN
Belli sorunları konuşmaktan çekiniyorsunuz. Çünkü söyleyeceklerinizin ucu birilerine dokunacak diye endişe ediyorsunuz.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğiniz, bugünün enerjisiyle biraz daha yükselmek isteyecek. Bu yüzden, bugün aklınızı çelecek yanlış uyarılara karşı gözünüzü dört açın.
YILAN
Sözünüzü tutmanız için size baskı yapanlar olduğunu hissediyorsanız, önleminizi en baştan almalısınız. İstemediğiniz bir sorumluluğu üzerinize almamalısınız.
AT
Soğukkanlı bir yapınız var. Hararetli bir tartışmanın ardından sakin kalabiliyorsunuz. Ancak galeyana gelebileceğinizi düşünen kişiler, sizi kışkırtmak için ellerinden geleni yapabilirler.
KEÇİ
Hassas bir mevzuyu konuşmak için en doğru zamanı bekliyorsunuz. Fakat 'doğru zaman' kavramını etkileyen birçok faktör var. Hayalinizdeki doğru zaman hiç gelmeyebilir…
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğiniz, insanları ikna etme konusunda oldukça ustadır. Ancak bugün bazıları, üzerinde durduğunuz ve anlatmak istediğiniz konuyu anlamayabilir, sabırlı olun.
HOROZ
Söylemek zorunda olduklarınızı dinleyecek insanlar bulabilecek misiniz? Etrafınızdakiler size kulak vermeye pek niyetli değil. Anlatım şeklinizi değiştirerek, konuyu herkes için daha ilginç kılmaya çalışın.
KÖPEK
Size yardım eli uzatanlar var, ancak şu an dikkat etmeniz ve temkinli olmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Çünkü yönetimi ele almaya çalıştıklarını düşünüyorsunuz.
DOMUZ
Bazen olayların kendi yolunu bulmasına izin vermeniz gerekir. Bazı şeylerin hemen gerçekleşmesini ne kadar çok istediğiniz önemli değil. Gelişmeyi görebilmek için biraz zaman geçmeli…