13 Kasım Çarşamba- Günlük Çin Burçları

13 Kasım Çarşamba- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Gelecek yıl neler yapmak istediğinizi iyice düşünün. İleriye dönük planlar yapmak genelde iyidir. Bugün, yaptığınız planların sizden başka kimleri ilgilendirdiğine de bir bakın.

BOĞA

Çekindiğiniz bazı şeyler olduğunu hissediyorsunuz. Bu yüzden belli düşünceleri kafanızdan silmeniz gerekebilir.

KAPLAN

Rekabet için can attığınız anlara dikkat edin. Ancak elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken zamanlar olduğunu da unutmayın. Unutmayın ki; bazen rekabet etmeye bile değmeyebilir.

TAVŞAN

Şu anda size çok uymasa da önceden karar vermiş olduğunuz belli düzenlemeler var, ancak etrafınız, hala eski rutinine sıkı sıkıya bağlı olan insanlarla dolu. Bu kişiler sizi yavaşlatmaya çalışacaktır.

EJDERHA

Fikrinizi değiştirmeniz için sürekli konuşan insanları düşünmektense, görmezden gelmek daha akıllıca olabilir.

YILAN

Bugün nasıl bir organizasyon yapmanız gerekeceğini bilmiyorsunuz. Plan yapmak için kendinize biraz vakit ayırın.

AT

At burcu kişiliğiniz, son günlerde yaşanan olayların ardından yapılan görüşmelerle fazlasıyla ilgileniyor. İleride neler yapılacağını konuşmak istiyor.

KEÇİ

Eski tartışmaların nihayet son bulduğunu hissediyorsunuz. İlerleme kaydetmek için fikir birliğinin yeterli olacağını görmeye başlıyorsunuz.

MAYMUN

Meydan okumayı seviyorsunuz. Bugün kendinizi biraz daha zorlamak istiyorsunuz. Bu kesinlikle güzel bir mizaç örneği olsa da, "Yapabilecek miyim?" sorusu size engel olabilir.

HOROZ

Bazı insanların biraz fazla istekli olduğunu hissediyorsanız, bu konuya dikkat çekmeniz gerekir. Çünkü bunları dile getirmezseniz sınırı aşabilirler.

KÖPEK

Çevrenizdeki insanları, kendilerinden daha iyi anlıyormuş gibi görünüyorsunuz. Köpek burcu kişiliğiniz, herkesin düşünce ve hislerine karşı hassas olmayı başarabiliyor.

DOMUZ

Durumu doğru ve eksiksiz değerlendirebildiğinizden emin misiniz? Daha fazla konuşmadan önce, elinizdeki bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.