13 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

13 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Yeni fikirlere açık olmak istiyorsunuz, ancak alışık olmadığınız şeyler kendinizi huzursuz hissetmenize neden oluyor. Asabiyetinizi control altına almalısınız. Bunu başarabildiğinizde keyfiniz yerine gelecek.
BOĞA
İnsanları neyin motive ettiğini anlayabildiğinizde, sizin yolunuzdan gitmeleri konusunda ısrar edeceksiniz. Ancak nabza göre şerbet vermeyi öğrenmeniz gerekebilir.
KAPLAN
İnsanların sizden çekindiğini hissediyorsunuz. Emin olun geçerli bir sebepleri var. İnsanlarla aranıza ördüğünüz görünmez duvar olması gerekenden çok kalın. Bunun nedenini düşünün…
TAVŞAN
'Hayır' demekte haklısınız. İnsanlar bundan hoşlanmasa da, gerektiğinde 'hayır' demeye devam etmelisiniz. Ancak bugün bunu söylemek, çok zor olabilir.
EJDERHA
Alçakgönüllü yanınız, çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Yetenekleriniz ve başarılarınız sayesinde takdir toplamaya devam edeceksiniz.
YILAN
Bugün bir rekabet ortamı var. Ancak, gerçekten önemsiz ve üstünlük kurmanızı gerektirmeyen konularda rekabet etmeniz, vakit kaybından başka birşey olmayabilir.
AT
Bugün rahatlamak istiyorsunuz. Ancak etrafınızda daha önce sürtüşme yaşadığınız insanlar var. Kişisel bir çatışmaya girmeniz olası.
KEÇİ
İnsanların başarısının farkına vardığınızda, sırlarını merak ediyorsunuz. Nerede sizden daha iyi olduklarını kesinlikle gözlemlemelisiniz. Belki de başarı için hangi yolu izlediklerine dair birkaç ipucu bulabilirsiniz.
MAYMUN
Bugün iç sesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz, akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Hareket etmeye başlamak için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmediğinin farkındasınız.
HOROZ
Kararsız olduğunuzu biliyorsunuz. Ancak bu, hissettiklerinizden emin olmadığınıza dair bir duygu da olabilir. Aklınızdan geçenleri konuşarak, canınızı sıkan şeyi bulabilirsiniz.
KÖPEK
Zaman zaman hatırlayamadığınız şeyler olabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için anlık notlar almalısınız. Çünkü iyi tutulmuş notlar, hayatınızı kolaylaştırır.
DOMUZ
Geçtiğiniz hafta içinde, size yardımı dokunacak işler yaptınız. Şimdi bunun keyfini sürme zamanı… Tüm işleri acele etmeden rahat rahat yapabilirsiniz.