13 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

13 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
İnsanların gergin olduğu anlara dikkat edin. Söylediklerinizi yanlış anlamaları, ortamdaki gerginliği daha da tetikler. Agresiflikleri sizi kışkırtıyor. Yapılacak en iyi şey, hiçbir söz ya da davranışı kişisel olarak algılamamaktır.
BOĞA
Şu an, yapmanız gereken her şeyi kontrol altında mı tutuyorsunuz? Dikkat etmeniz gereken başka noktalar olabilir. Ortaya çıkan her sorunla baş edebileceğinize dair kendinize güvenin.
KAPLAN
Gerektiğinde 'hayır' demekten korkmayın. Şu anda, özellikle de belirli insanlar söz konusu olduğunda bu cevabı vermek zor gelebilir ama nerede durduğunuzu netleştirmediğiniz sürece, bunun daha kolay bir yolu olmayacak.
TAVŞAN
Uzun süre önce gerçekten çok hevesli olduğunuz bir projede niçin ilerleme kaydedemediğinizi merak ediyorsunuz. Motive olamamanızın bir nedeni var mı? Bazen, sonuçlarını görebilmek için bazı konuların üstüne gitmek gerekir.
EJDERHA
Haftaya başlarken yeni plan ve maceraları düşünüyorsunuz. Ancak tembellik ettiğiniz için elinizde hala bitmeyen işler var. Bunları bitirmek için özel bir çaba harcarsanız, haftaya dinlenmiş bir şekilde başlamayı başarabilirsiniz.
YILAN
Bütün çabanıza rağmen, hala hedefe çok uzak olduğunuzu hissediyorsunuz. Bazen sabırlı ama ısrarcı olmanız gerekir. Sabırlı olmak hiçbir şey yapmadan beklemek anlamına gelmez. Sadece 'bazı şeylerin çabucak olmasını beklemeyin' demektir.
AT
Etrafınızdaki insanların kendini sizin kadar enerjik hissetmediğini düşünüyorsunuz. İnsanları daha aktif olmaları konusunda teşvik etmek istiyorsanız, iyi bir örnek göstermeniz gerekiyor. Bir şey yaparken ne kadar eğlendiğinizi görmeliler.
KEÇİ
Herhangi bir sorunun üstesinden gelemediğinizde doğru yolu bulmak için çabalıyorsunuz. Bazen durmanız ya da alternatif bir yol bulmanız gerektiği için karşınıza bir engel çıkıyor olabilir.
MAYMUN
Harekete geçmenin sözlerden daha etkili olduğuna inanıyorsunuz. Bugün yaptığınız şeyler üzerine söylenecek bir şey varsa, onun da susmak olduğunu savunuyorsunuz.
HOROZ
Çevrenizdeki insanların sizi dinlemesi için kavga çıkarmadan dikkatlerini çekmek istiyorsanız, merak uyandıracak bir yol bulmanız gerekiyor.
KÖPEK
Biraz daha esnek olmayı seçtiğinizde, kendilerine uyum sağlamanızı bekleyen insanların çoğaldığını fark edersiniz. Siz taviz verdikçe tepenize çıkmaya başlayacaklar.. Dolayısıyla aranıza mesafe koymalısınız.
DOMUZ
Çok fazla soru soruyorsunuz, fakat aldığınız cevaplar sizi memnun etmiyor. Bu nedenle, aradığınız cevapları kendiniz bulmaya çalışın. Biraz zaman ayırarak titiz bir araştırma yaparsanız, alacağınız sonuçlar sizi tatmin edebilir.