13 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

13 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Yakın arkadaşlarınızdan birinin bugün fazlasıyla alıngan olduğunun farkındasınız. Bu yüzden aşırı tepki vermesine neden olacak bir sorundan bahsetmemek daha akıllıca olabilir.

BOĞA

Bugün tepesi atmış ve sinirden deliye dönmüş olan insanlarla uğraşacak modda değilsiniz. Bu nedenle az da olsa gerginlik hissettiğiniz ortam ve kişilerden uzak durun.

KAPLAN

İnsanların, size göre önemli olan bazı konuları konuşmadığını fark ettiğinizde, soru sorup dikkatlerini çekmeniz gerekir. Gözden kaçırılanları işaret ederek, herkesin güne iyi başlamasına yardım edebilirsiniz.

TAVŞAN

Yapacak çok fazla işiniz olduğunu ve hepsini bitirecek zaman bulamayacağınızı düşünüyorsunuz. Bu işlerin ne zamana yetişmesi gerektiğini sormaktan çekinmeyin. Çünkü buna göre hangilerine öncelik vermeniz gerektiğini belirleyebilirsiniz.

EJDERHA

Sorulan sorular sizi zor duruma düşürüyormuş gibi görünüyor. Ancak yapmanız gereken şey, soruların ne şekilde sorulduğunu da dikkate almaktır.

YILAN

Son günlerde odaklanma sorunu yaşıyorsanız, yakın zamanda başarmak istediklerinizi gün gün planlamalısınız. Önceliklerinize dikkat edin ve zamanlamalarda gerçekçi olun.

AT

Hayır cevabı, oyunda kalmanızı garantilemenin en iyi yolu. Etrafınızdakileri küçümsemeyin. Herkes her şeyin farkında. Dikkatli ve emin adımlarla ilerleyeceğiniz bir yöntem kullanmalısınız.

KEÇİ

Bazı şeylerin nasıl işe yarar hale getirileceği konusunda tıkandığınızı hissettiğinizde, büyük değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünmeyin. Bazen herşeyin yolunda gitmesi için sadece ufak bir ince ayar yapmanız yeterli olabilir.

MAYMUN

Bazı planlarınızı en iyi şekilde nasıl sonuca bağlayacağınızı düşünüyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmek için birkaç düzenleme yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Yapmak istemediğiniz şeylerle ilgili acele kararlar vermeyin. Zamanınızı etki değerlendirip araştırma yapmalısınız.

HOROZ

Destek gördüğünüzde yaptığınız işe daha iyi motive olduğunuz inkar edilemez. Bununla birlikte, çevrenizdekiler bunu kabul etmese bile, kişisel motivasyonunuzun yeterli olduğunu hissediyorsunuz.

KÖPEK

Detayları tartışarak daha fazla bir şey elde edemeyeceğinizin farkındasınız. Etrafınızdaki insanlar hala bazı konuların konuşulması gerektiğini düşünüyor.Ancak siz, artık harekete geçmek istiyorsunuz. Onları ikna edecek bir yöntem bulmalısınız.

DOMUZ

Aslında ne yapmak istediğinizi biliyorsunuz. Ancak bunu insanlara söylemeye hazır olmanız gerekiyor. Çünkü kimsenin bundan hoşlanmayacağının farkındasınız. Siz kararınızdan eminseniz, unutmayın ki herkesi memnun etmek olanaksızdır.