12 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

12 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Sürekli son sözü söylemek isteyen insanlarla nasıl baş edebilirsiniz? En son onların konuşmasına izin verip, söylediklerini düşünmelerine müsaade edin. Bir süre beklerseniz, görüşlerinizi açık açık dile getirme fırsatı bulacaksınız

BOĞA

Boğa burcunun pratik yanı insanlara yardım etmekte tereddüt etmez. Ancak bugün yardım için olaya direkt müdahale etmenin aslında yardım etmek olmayacağını hissediyorsunuz.

KAPLAN

İnsanların bir şey yapmanız için sizi ikna etmeye çalışması gereksiz. Boşa uğraşarak vakit harcamamalarını ve fikrinizi değiştirmeyeceğinizi dile getirin. Daha ileri gitmemeleri gerektiğini, çünkü onlarla tartışmak istemediğinizi söyleyin.

TAVŞAN

Sağlıklı bir tartışmaya başlamak bile sizi gereksiz bir münakaşanın içine itebilir. Yine de kolayca pes edecek biri değilsiniz. Tartışmanın boyutu ne olursa olsun, söylemeniz gerekenleri dile getirmekte kararlısınız.

EJDERHA

Bugün kimseyle kavga etmek istemeseniz de, birileri size meydan okumaya kararlı. Tedirgin ve kötü bir ruh hali içinde olduklarını hissederseniz, tartışmaya bile girmemeyi tercih edebilirsiniz.

YILAN

Bazen, Yılan burcu kişiliğiniz için 'hayır' demek oldukça zordur. Reddetmek istediğiniz bir teklif geldiğinde, ilgilenmediğinizi göstermenin bir yolunu bulmalısınız. Eğer bu şekilde de mesajınız yerine ulaşmıyorsa, daha hızlı bir cevap düşünün.

AT

Bazı şeyleri düşünmek için kendinize bol bol zaman verin. Geçen hafta çok yoğundu. Fiziksel, ruhsal ve duygusal yönden sakinleşmeye ihtiyacınız var. Çok aceleci davranmadığınızda, etrafınızdaki cevapları görebiliyorsunuz. 

KEÇİ

İnsanlarla, farklı bir zihniyetle konuşmanın mantığa aykırı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak kişilerin duruma kazandıracakları değişik bakış açısını da göz ardı edemezsiniz.

MAYMUN

Yeni birşeylere başlamadan önce, başarıp başaramayacağınıza dair sorular sormak kaçınılmazdır. Bazen bu cevabı bulmanın tek yolu nasıl ilerleyeceğinizi bilmektir. Bunları düşünerek zaman harcamaktansa, yapmanız gerekene odaklanın.

HOROZ

İnsanların yeteneklerini abartmayın. Bu, onlara güvenmemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Sadece limitlerini bildiğiniz birini boş yere övüp durmayın. Bu farkındalık, sizi gerçek dışı beklentilerden korur. 

KÖPEK

Belirli kişilere karşı temkinli olmanız gerektiğini hissediyorsunuz ve planlarıyla ilgili bazı şüpheleriniz var. Yapacakları şeyleri, kontrolünüz altına aldığınızdan beri, her hareketlerini engellemeye çalışmak zorunda kalmıyorsunuz. 

DOMUZ

İnsanlar bir sorunu çözmek için fikrinizi almaya çalıştığında, size güvendiklerini anlıyorsunuz. Ancak durumla ilgili bir tecrübeniz yoksa ve işe yaramayacağınızı hissediyorsanız, olayın içinde yer almak istemiyorsunuz.