12 Nisan Perşembe - Günlük Çin Burçları

12 Nisan Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Fare burcu kişiliğiniz, bugün Kaplan burcundan biriyle çatışıyor. Bu yüzden çok çabuk öfkelenebilirsiniz. Daha ne kadar sabredebileceğinizi merak ediyorsunuz.
BOĞA
Kimseyle tartışmak istemeseniz de, birileri hır-gür çıkartacak yer arıyor. Bu tip insanlardan uzak durmalısınız.
KAPLAN
Fazlasıyla sabırlı birisiniz. Beklemenin daha akıllıca olacağını düşündüğünüz durumlar için, ileriye dönük sabır stoğu yapıyor gibisiniz.
TAVŞAN
Hassas olduğunuz zamanlar var. Ancak çevrenizdeki insanların bu anları bilmesini istemiyor ve her şeyi gizlemeye çalışıyorsunuz.
EJDERHA
Kavga etmeye hevesli kişileri bu yönde teşvik ederseniz, tahmin edemeyeceğiniz sonuçlar ortaya çıkar. Sözlü atışmalara girip girmemek gibi bir seçeneğiniz olduğunu hatırlayın.
YILAN
Sizi ilgilendirmeyen konularla zamanınızı çöpe atmak istemiyorsunuz. Ancak zorla içine çekildiğiniz mevzular var.
AT
Etrafınızdaki insanlar, radikal kararlar verdiğinizi düşünüyor. Sizi vazgeçirmeye çalışsalar da verdiğiniz kararlardan kimsenin faydalanmasına müsaade etmeyeceksiniz.
KEÇİ
Olağanüstü durumlar için biraz tedbir almanız oldukça doğal. Yeni ihtimalleri görmezden gelmeyin. Geçmiş tecrübelerinizden faydalanmalısınız.
MAYMUN
Kendi kararlarınızı verebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Her zaman elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı biliyorsunuz.
HOROZ
Sürekli bir arayış içindesiniz. Önce ruhuzunu doyurmalısınız. Huzura erdiğiniz anda, bütün işlerinizi yoluna koyacaksınız.
KÖPEK
'Hayır' demek, kendinizi rahatsız hissetmenize neden olacak. Daha sonra fikrinizi değiştireceğinizi bile bile bazı şeyleri kabul etmektense, 'hayır' demeyi tercih etmelisiniz.
DOMUZ
Dalgın ya da kaygılı gördüğünüz insanları neşelendirmek için bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz. Güne bir gülümsemeyle başladığınızda etrafınıza pozitif enerji yayacaksınız.