12 Kasım Salı- Günlük Çin Burçları

12 Kasım Salı- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Bugün yaşanacak bir tartışma, kısa sürede hararetli bir kavgaya dönüşebilir. Sakinleşerek, gerçek sorunları ayırt ederek, bunları nasıl çözebileceğinizi konuşmalısınız.

BOĞA

Bu ay hayatınızda kalıcı değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Bunun da çok zor olmayacağını düşünüyorsunuz, çünkü bazı alışkanlıkların kolayca bırakılabileceğini biliyorsunuz.

KAPLAN

İnsanların sizi yanlış anlayacağını düşünerek, sürekli açıklama yapıyorsunuz. Aslında niyetiniz çok açık. Bu konuda sizi hatalı bulan insanlar, aynanın karşısına geçip öz eleştiri yapsın.

TAVŞAN

Söylemeniz gerekenlerin, kimsenin duymak istemediği şeyler olduğunu biliyorsunuz. Ancak açık konuşmazsanız bazı komplikasyonlara neden olacaksınız. Tavşan burcu kişiliğiniz insanları incitmeden konuşmaya dikkat eder.

EJDERHA

Bugün ters tarafınızdan kalkmış olabilirsiniz, çok çabuk sinirleniyorsunuz. Özellikle hoşlanmadığınız insanlarla, kolayca kavgaya tutuşabileceğinizin farkındasınız, dikkatli olun..

YILAN

İnsanoğlu hep daha fazlasını ister. Yılan burcu kişiliğiniz tamahkâr olduğunu düşünürdü, ancak bu aralar doymadığını fark ediyor. 

AT

Bugün herkesin size karşı olduğunu hissediyorsunuz. İnsanları ikna etmek için bir şey yapmanız gerekiyor. Bir yöntem bulsanız iyi olur.

KEÇİ

Kendinizi, başkasının problemini halletmek zorunda hissetmeyin. Sizinle sırlarını paylaşıyorlarsa, onların hislerini paylaşın, fakat gereksiz yere sorumluluğu üstünüze almayın.

MAYMUN

İnsanların emir vermesi karşısında sessiz kalmak Maymun burcu kişiliğinize uymaz. Sizi yönlendirme çabalarına son vermek için anlayacakları dilden konuşmanız gerekebilir.

HOROZ

Sadece resmi kararlar almanız gerektiği düşüncesine odaklanıyorsunuz. İşin ciddiyetinden uzaklaşıp biraz eğlenmeye çalışın.

KÖPEK

Bazı şeyleri şu anda yapmak istemiyorsanız, erteleyebilirsiniz. Bazen yapmak istemediğiniz işleri de yapmanız gerekir, ancak bunlar o işlerden değil, geciktirilebilir.

DOMUZ

Tavsiyeler vermeye istekli ve hazırsınız, ancak kimse size fikrinizi sormadı! Dolayısıyla, doğacak sonuçlardan sorumlu olmadığınız için sevinmelisiniz.