12 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

12 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Beklenmedik birkaç sorunla baş etmek zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Özellikle geçmişte aynı konuların başarıyla üstesinden gelmiş insanlar tanıyorsanız, içinde bulunduğunuz problemle tek başınıza uğraşmaya gerek yok.
BOĞA
Bugün yapılan yanlışlar karşısında hoşgörülü olmak, sizi çevrenizdekilerin gözünde biraz daha yüceltecek. Gösterdiğiniz sabrın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.
KAPLAN
Normalde aklınızdan geçenleri söylemekte tereddüt etmezsiniz. Ancak bugün bir şey söylemeden önce iki kez düşünmeniz daha akıllıca olur. Konuşurken temkinli olmanız gerekmiyor. Sadece istediğiniz mesajı iletirken doğru kelimeleri seçmelisiniz.
TAVŞAN
Bugün bazı kişilerin motivasyonundan emin değilseniz, birkaç soru sormanız gerekecek. Ne istediklerini ve sebeplerini anlayabilirseniz, sadece tedbirli davranmaya çalıştıklarını fark edeceksiniz. İyi niyetlerini gördüğünüzde, daha açık olmaları için onları teşvik edin.
EJDERHA
Bugün kimseyle kavga etmek istemeseniz de, birileri size meydan okumaya kararlı. Tedirgin ve kötü bir ruh hali içinde olduklarını hissederseniz, tartışmaya bile girmemeyi tercih edebilirsiniz.
YILAN
Bazen, Yılan burcu kişiliğiniz için 'hayır' demek oldukça zordur. Reddetmek istediğiniz bir teklif geldiğinde, ilgilenmediğinizi göstermenin bir yolunu bulmalısınız. Eğer bu şekilde de mesajınız yerine ulaşmıyorsa, daha hızlı bir cevap düşünün.
AT
Çabuk ve kolay olduğunu düşündüğünüz bazı şeylere katılıyorsunuz. Ancak şimdi işler yavaşlayıp, zorlaşsa da herşeye rağmen sözünüzü tutmuş olmak etrafınızdakilere örnek oluyor.
KEÇİ
Herkesin hatalarını bularak eğlenen kişileri memnun etmek için daha fazla uğraşmanın gereksiz olduğunun farkındasınız. Aradaki mesafeyi korur ve başka şeylerle meşgul olursanız, belki de tavrınızı farkederler.
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğiniz, normalde, insanları ikna etme konusunda oldukça ustadır. Bugün bazı kişiler, üzerinde durduğunuz ve anlatmak istediğiniz konuyu anlamayacak.
HOROZ
Ciddi biri olmak istemiyorsunuz, ancak insanlar öyle olduğunuzu iddia ediyor. Görüş ve düşüncelerinizin altında yatan sebepleri açıklamaya çalışarak mantıklı olanı yapacaksınız.
KÖPEK
Köpek burcu kişiliğiniz uysaldır ve sadece sakin bir hayat geçirmek için insanlarla iyi anlaşmak onu mutlu eder. Bugün sizin için en önemli olan şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirlediğinizde işiniz daha da kolaylaşır.
DOMUZ
Tecrübelerden ders aldığınızı fark ettiğinizde, yaptığınız hataları atlatmak daha da kolaylaşacak. Kendinizi affedin, çünkü ilk seferinde her şey doğru olmayabilir. Bazen hata yapıp tekrar deneyerek bir sonraki adımınıza karar verebilirsiniz.