12 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

12 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
İçinde bulunduğunuz duruma, şu anda daha olumlu bir gözle bakabiliyorsunuz. Aslında sizi endişelendiren şey olaylar değil, insanların doğruyu söylememesi… Ama belki de sadece kendi bildikleri kadarını anlatıyorlardır.
BOĞA
Uzlaşılan kararları düşünüyorsunuz ve herkesin odaklanıp, ikişer kez düşündüğü bütün şartların tamamen değiştiğini fark ediyorsunuz. Bazı noktaları yeniden gözden geçirmek zorunda kalmak can sıkıcı.
KAPLAN
Kaplan burcu, doğalı gereği beklenmeyen teklifler karşısında heyecanlanır ve değerlendirmek için can atar. Aynı anda birden fazla şeyi yapabilmek gibi bir becerisi vardır.
TAVŞAN
İnsanları kıskanmanın, zaman ve enerji kaybı olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, ancak bazı insanlar dünyaya kıskanç gözlerle bakmaya devam edecek. Başarabilecekleri şeylere odaklanmaları gerektiği konusunda onları teşvik edin.
EJDERHA
Coşkulu Ejderha burcu kişiliğiniz, önemli günleri organize etmek için zaman harcamaya değeceğini düşünüyor. Neden organizasyonun başına geçmek için aday olmuyorsunuz?
YILAN
Bugünün keyfini çıkarmak için yapabileceğiniz en iyi şey, kimseye kulak asmamaktır. Aksi takdirde canınızı sıkacak konulara takılabilirsiniz.
AT
Yakın çevrenize kulak verin. Söylediklerini ve söylemediklerini düşünün. Ön yargılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Düşüncelerini ciddiye alarak, durumu artı ve eksileriyle birlikte değerlendirin.
KEÇİ
Bazen insanları biraz överek motive etmek gerekir. Yapılan iltifatlara layık olmak için daha fazla çaba göstereceklerini düşünüyorsunuz. Övgü, samimi olduğu sürece sihirlidir.
MAYMUN
Söylemek istediğiniz şeyi doğru ifade etmek sizin için önemli. Ancak bugün söylediklerinizi yanlış anlamaya meyilli olan kişiler, etrafınızda dolanıp, sinirinizi bozmaya çalışacak. Sabırlı davranın.
HOROZ
İnsanların kafası karıştığında, etrafında gergin bir atmosfer yayabilir. Bu yüzden söylemek istediğinizi mümkün olduğu kadar iyi açıklamalısınız. Bu arada telaşlı insanlara açıklama yaparken sabırlı olup, sakinleşmelerine zaman tanıyın.
KÖPEK
Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, tepkinizin gerekliliğini ölçün, çünkü kimsenin gereksiz gerginliklere ihtiyacı yok.
DOMUZ
Ara sıra kendinize güvenmekte sorun yaşıyorsunuz. Kendinize olan güveninizi ya da inancınızı etkileyen şey ne olduğunu bulmaya çalışın. Bunun hayatınızı negatif yönlendirmesine izin vermeyin.