12 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

12 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Anlamsız sorular soran insanlarla nasıl baş edeceğinizi merak ediyorsunuz. Mizahi yaklaşımlarla onları bastırabilirsiniz. Ancak onlara gerekenden fazla önem vermiyor musunuz?   

BOĞA

Bütün bilgileri bir araya getirmek, bugün son derece değerli. Henüz elinizde kayda değer bir şey yokken aceleyle karar vermekten kaçının. Sizi acele ettirmeye çalışan insanlara, her şeyi öğrenmeden bir karar vermeyeceğinizi söyleyin.

KAPLAN

Doğru insana yaklaştığınızdan tam olarak emin değilsiniz. Bunu anlamak için türlü oyunlar oynayacağınıza, tanımak için zaman tanımalı ve direkt sorular sormalısınız. Böylece kendinize olan saygınızı da korumuş olursunuz.

TAVŞAN

Bugün farklı kişiliklerle baş etmek zorunda kalacağınızı hissediyorsunuz. Düşüncelerini değiştiremezsiniz. İçlerinden geleni yapmalarına müsaade edin ve hiçbir şeyi kişisel olarak algılamayın. Böylesi, sizin için de en kolayı olacak.

EJDERHA

Amacınız insanların neyi nasıl yaptığını eleştirmek değil. Sadece anlamak için sorular soruyorsunuz. Niyetinizi anlayanlar, sizi zorlamanın aksine iletişimi devam ettirmek adına daha açık olacaklar. 

YILAN

Bugün agresif olan insanlara, aynı tavırla cevap vermenize gerek yok. Bunun yerine neye kızdıklarını anlatmalarına yardımcı olun. Her şey açığa kavuştuğunda durumun ciddiyetini anlayacaksınız. 

AT

Bugün acele etmenizi gerektirecek bir durum var mı? At burcu kişiliğiniz her şeyi mümkün olan en kısa sürede yapacağına inanıyor. Aslında acele etmek gerekmeyebilir, çünkü daha hızlı olmak bir şey kazandırmayacak. Bazen sakin olmak daha doğrudur.

KEÇİ

Size yardım eli uzatan insanlar iyi niyetliydi ve ilerlemenize yardım etmek istiyorlardı. Ancak umdukları gibi olmadı. Aşırı yardım hevesleri her şeyi daha da karmaşıklaştırdı. Onları suçlamak yerine, yardımlarından dolayı minnettar olduğunuzu, fakat bugün biraz daha farklı hareket edeceğinizi söyleyebilirsiniz.

MAYMUN

Kendinize imkansız bir hedef koydunuz. Ancak Maymun burcu kişiliğiniz bunu yapabileceğine inanıyor. Kimsenin başarabileceğinizi düşünmediği zamanlarda başarılı oluyorsunuz. Bugün bazı şeylerin çok fazla mücadele gerektirdiğini hissediyorsanız, kendinize biraz zaman tanıyın ve destek alın.

HOROZ

Esnek bir bakış açısına sahipseniz, şartları değiştirmede çabucak ustalaşabilirsiniz. Esneklik, kararlı olmak anlamına da gelmelidir. Sadece rüzgarla birlikte hareket etmek, her yöne savrulmanıza neden olur. Hedeflerinize konsantre olun ve planlarınızı uygulamaya hazır olun.

KÖPEK

Bazı insanlardan daha fazla kaçamayabilirsiniz. Olanların üstesinden gelmeyi başarabilirseniz, kaçmak istediğiniz insanı sürekli gözetlemekten kurtulursunuz. Sorunlu konuları direkt olarak konuşmak, aklınızdaki şüphelerin netleşmesine yardım eder.

DOMUZ

Bazı planlarınızdan vazgeçmek zorunda olmak, bütün çabanızın çöpe gittiğini hissettirebilir. Ama inat edip planlarınızı uygulamaya devam ederseniz, bu kez zamanınızı boşa harcamış olacaksınız. Biraz geri çekilip, devam etmeye değecek konuları objektif bir bakış açısıyla belirleyin.