12 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları

12 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları


GÜNLÜK ÇİN BURÇLARI
12 EKİM CUMA
Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Arkadaşınızın performansına bağlı olarak bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, bu sorumluluğun getirdiği zorluğu paylaşmaya hazırsınız.
BOĞA
Bugün etrafınızda iyimser kişiler var. Doğal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aile ve arkadaş çevrenizden, bardağın dolu tarafını görebilen neşeli insanlarla vakit geçirin.
KAPLAN
Sabit fikirli insanlarla yapılan karşılıklı konuşma bir anda tartışmaya dönüşebilir. Düşüncelerinizi savunurken yeni ve farklı fikirlere açık olun.
TAVŞAN
Sizi rahatsız eden durumlarda haklı olduğunuzu belirtmekten geri durmayacaksınız. Bunun bir tartışmaya neden olacağını düşünseniz bile susmaya niyetiniz yok.
EJDERHA
Yaygara çıkarmadan, sakin ve yumuşak bir ses tonuyla konuşursanız, karşınızdakini ikna edebilirsiniz. Bunun, daha etkili bir davranış olacağını aklınızdan çıkarmayın.
YILAN
Yakınlarınızla aniden alevlenebilecek tartışmalar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Bir münakaşaya girecek ruh hali içinde olmasanız da, bazı kişiler özellikle sizi sinirlendirmek için uğraşacak.
AT
Bugün, bireysel olarak sizi ilgilendiren bir olay üzerinde ne kadar kontrol sahibi olduğunuzu belirleyin. Bu durum üzerinde istediğiniz etkiyi sağlayamıyor olabilirsiniz. Ancak hala dışardan yardım almadan gelişme sağlayabileceğiniz belli konular var.
KEÇİ
Sizin için sır saklamak bir gereklilik. Bildiklerinizi afişe etmeniz için sizi zorlayan insanlar var. Bırakın ne isterlerse sorsunlar, zaten cevap vermeyeceksiniz.
MAYMUN
Aklınızda birçok fikir var. Ancak öncelikli olarak yapmanız gereken işlerin üstesinden gelmek için daha çok çalışmak yerine, oturup bir planlama yapmak olmalı.
HOROZ
Göz göze gelmekten kaçtığınız kişiler var ve bu tansiyon yüzeysel bir gerginliğe sebep olacak. Tek sorun, farklı düşünce yapılarına sahip olmanız. Hiçbir konuda ortak düşünce yakalayamıyorsunuz..
KÖPEK
Kalbinizin sesine mi, yoksa mantığınıza mı kulak vermelisiniz? Aşırı duygusal olabilirsiniz, ancak hiçbir zaman, olayın sıcaklığı ile hareket etmemeniz gerekir.
DOMUZ
İnsanlar size bütün doğruyu söylemiyor. Doğal olarak güveniniz sarsılıyor. Çünkü doğruyu kendilerine göre değiştirmiş ve şekillendirmiş olduklarını düşünüyorsunuz.