11 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

11 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Bugün bazı kişilerin, iş birliği yapmaya yanaşmayacağını hissediyorsunuz. Kasti şekilde zorluk çıkarttıklarını düşünmediğiniz için onları motive etmenin bir yolunu bulmak istiyorsunuz.

BOĞA

Bugün kendinizi birileriyle kafa kafaya verirken bulmanız kötü haber değil. Hararetli bir tartışma, bazen her iki tarafın da birbirini anlamasını sağlar. Ancak, kendi düşüncelerinizi söylemekten çekinmezken, karşınızdakini de dinlemek zorundasınız. 

KAPLAN

Bugün yapılması gereken zorlu işler var. Ancak bunları yapacak olanlardan biri siz değilsiniz. İnsanların kaçtığı işleri üstlenecek kadar sorumluluk sahibi olsanız da, zamanınızı daha güzel şeyler için harcayabilirsiniz.

TAVŞAN

Cesarete ve teşvik edilmeye ihtiyacı olan insanlar var. Övgü ve destek konusunda cömert olun. Moral vermek için yapılabilecek çok şey var.

EJDERHA

Yakın bir arkadaşınızla aklınızdaki parlak fikirleri paylaşmak istiyorsunuz. Ancak isteksizliği sizi olumsuz etkiliyor. İnsanların hayatta farklı rolleri vardır ve bazı konuları konuşarak istişare yapmak istemenizi kolayca anlamayabilirler.

YILAN

Bu hafta planlarınız neredeyse bitmiş görünüyor, yine de yapacağınıza söz verdiğiniz işleri yetiştirip yetiştiremeyeceğinizi göz ardı etmemeniz gerekiyor.

AT

Acele etmek yerine, geri çekilme taktiği uygulamayı deneyin. Çizip, planlayarak doğru zamanda doğru olanı yaptığınızdan emin olmanın size yardımı dokunacak.

KEÇİ

İnsanlar size bunaltıyormuş hissine kapılıyorsunuz ve bu hissiyatın size bir yardımı dokunmuyor. Eğer damarınıza basarlarsa, kontorlünüzü kaybedebilirsiniz.

MAYMUN

Oldukça karmaşıklaşan bazı durumları çözmeye hazırsınız. Ancak beklentileriniz mantıklı gelmiyorsa, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 

HOROZ

Problemlerden kaçmayı başarsanız bile, bir süre sonra onlarla yüzleşmeniz gerekecek. O an geldiğinde, uzak kaldığınız sorunun daha fazla büyüdüğünü göreceksiniz. Dolayısıyla üstesinden gelmekte zorluk çekeceksiniz.

KÖPEK

Bazı şeyleri olduğundan çok daha fazla büyütüyorsunuz ve bu düşünceler sizi korkutuyor. Güvendiğiniz insanlarla yapacağınız paylaşımlar, gerçekleri tüm açıklığıyla görmenize yardımcı olacak.

DOMUZ

Sizi heyecanlandıran gizemi merak ediyorsunuz. Daima bir sonraki adımda neyle karşılaşacağınızı bilseydiniz, hayat o kadar da ilginç olmazdı.