11 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

11 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Etrafınızda, çılgın fikirlere sahip kişiler var ve size karşı gibi görünüyorlar. Yine de yaptığınız işe engel olmaya çalışacaklarını düşünmeyin.
BOĞA
Ihtiyaci olana yardım etmekten mutluluk duysanız da, bugün gerçekten sınırlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Çünkü sırtınızdan geçinmeye çalışarak iyi niyetinizi suistimal eden insanlar olabilir.
KAPLAN
Birisi ya da bir şeyle ilgili yanlış kanaatte bulunmuş olabileceğinizi hissediyorsunuz ve bu düşüncenizi değiştirmek istiyorsunuz. Yapacağınız şey; dürüst olmak ve neden fikir değiştirdiğinizi anlatmaktır.
TAVŞAN
İnsanlar, kendileri için gerekeni yapmayı bile denemiyorlar. Kimseyi pohpohlayıp da arkanıza yaslanmayacaksınız. Doğru olanı göstermeye çalışmalısınız.
EJDERHA
Niçin insanlar coşkunuzu paylaşmıyor, bunu anlamaya çalışın. Belki de planlarınızla yeterince ilgilenmiyorlardır. Ancak projenin detaylarını anlattığınızda en azından sizi teşvik edebilirler.
YILAN
Şu an nerede olduğunuzu ve ileride ne yapmak istediğinizi derinlemesine düşünmelisiniz. Bazen hayat çok yoğun geçer. Böyle bir durumda başarmak istediklerinizi dikkatlice düşünün.
AT
Bugün için yapılan planların bazılarını yeniden düzenlemek iyi bir fikir değilmiş gibi hissediyorsunuz. At burcu kişiliğiniz her zaman yeniliklere açık bir karakter değildir.
KEÇİ
Bugün ruh halinizden pek memnun değilsiniz. Kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Moralinizi yükseltecek insanlarla vakit geçirmeye özen göstermelisiniz.
MAYMUN
Bugün oldukça keyiflisiniz, ancak etrafınızdaki bazı insanlar aşırı ciddi görünüyor. Akıllarını birçok şey meşgul ediyor olabilir. Eğlenememelerini normal karşılamalısınız.
HOROZ
Yakın arkadaşınızla aranızdaki gerginlik devam ediyor, çünkü sorunlar tamamen halledilmiş değil. Ancak bazen olaylar, siz ne kadar çabalasanız da kötü sonuçlanmak zorundadır.
KÖPEK
Yakın bir arkadaşınız söylediklerinizi dinler gibi yapıyor. Sizi gerçekten dinleyip dinlemediğini anlamak için beklenmedik anlarda bazı sorular sorabilirsiniz.
DOMUZ
Düşüncesiz ve pervasız biri değilsiniz, aksine biraz fazla temkinlisiniz. Bir işe başladığınızda her ihtimali düşünüyorsunuz. Risk hep vardır. Ancak siz buna takılı kalıyorsunuz.