11 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları

11 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Söylemek istediğiniz söylüyorsunuz. Ancak anlatmak istediklerinizin önemini kelimelerle ifade edemeyeceğinizi düşündüğünüz zamanlar da oluyor.
BOĞA
Dikkatinizi dağıtmak için ortaya atılan konular var. Bunları iyice irdeleyerek, sizi ilgilendirmeyenleri ayırt etmeniz gerekiyor. İlginizi başka yöne kaydırmalarına izin vermeyin.
KAPLAN
Tartışmanın nasıl başladığını merak ediyorsunuz. Bu konuda birilerini suçlamanız gerekmiyor. Bugün yüksek ihtimalle, yine tartışacak birilerini bulacaksınız.
TAVŞAN
Saçma eleştirileri bir kenara koymanız gerektiğini biliyorsunuz. İnsanlar, kırıcı sözlerle yargılayıcı bir tavır takındıklarının farkında değil.
EJDERHA
Yakın bir arkadaşınızla çok gereksiz ve önemsiz bir tartışma yaşamanız neredeyse kaçınılmaz. Konuşmanın sertliği arttığında, sakin olunması gerektiğini hatırlatın.
YILAN
Bugün fikir değiştirmeniz gerekmiyorsa, bir dahaki haftaya kadar bu şekilde devam etmek akıllıca olacaktır. Bir karar vermeniz gereken durumlarda da acele etmeyin.
AT
Yakın arkadaşınızla aranızdaki ilişkinin kıymetini biliyorsunuz. Hayatta başınıza her türlü olay gelebilir. Bu yüzden dostluklarınızı korumak önemli.
KEÇİ
İçinde bulunduğunuz zor durumu, gözünüzde büyüterek çözümü imkansız hale getirmeyin. Çevrenizde size yardım etmeye gönüllü insanlar var.
MAYMUN
Aklınızdan geçenleri söylerken çekinmiyorsunuz. Ancak bugün, kelimelerin fütursuzca ağzınızdan fırlamasına izin vermeyin.
HOROZ
Bazı konularda çok fazla ilerleme kaydedemeyeceğinizi hissediyorsunuz. Belki de önünüzdeki engelleri daha detaylı şekilde incelemeniz gerekiyordur.
KÖPEK
Bugün hiçbir şeyden emin değilsiniz. İşleri daha sonraya bırakıp, ertelenmemesi gereken bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
DOMUZ
Yapmak zorunda olduklarınızı not almak biraz tuhaf görünse de, ilerleme kaydetmenin en iyi yoludur. Alıştığınız yöntemlerden vazgeçmeyin.