11 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları

11 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Bugün kendinizi telaşlı ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Siz, her şeyi yapmaya hazırsınız ve durduralamaz hissediyorsunuz.
BOĞA
İnsanların, düşüncelerini paylaşmasını memnuniyetle karşılasanız da bugün agresif bir şekilde meydan okuyacağınızı hissediyorsunuz. Ancak bunun kesinlikle mantıklı bir açıklaması olacak.
KAPLAN
İnsanların neden şansa ihtiyacı varmış gibi göründüklerini merak ediyorsunuz. Çünkü sadece yolunda giden olaylardan haberdarsınız.
TAVŞAN
Bugün hassas bir konuyu gündeme getirmekte kararsızsınız. Bu ikilemden kurtulmak için kendinize biraz zaman verin. İçinizden bir ses, sorunun hemen üstesinden gelmenin sizin için daha faydalı olacağını söylüyor.
EJDERHA
Ukala insanlarla uğraşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Sürekli kusur arayan sorularla sizi kızdırıyorlar. Ancak bu öfke, onları sadece ukala oldukları için hayatınızdan çıkarmaya neden olamaz.
YILAN
Çevrenizdeki insanları vereceğiniz karardan haberdar etmenin, onları nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurun. Kimse size başkalarına göre hareket edin demiyor. Sapla samanı ayırt etmelisiniz.
AT
Karmaşık durumların üstesinden gelmek için dolambaçlı yollara girmenize gerek yok. Sadece başarıya giden yolu doğru analiz etmeniz yeterli olacaktır.
KEÇİ
İnsanların ne düşündüğünü anlamaya çalışıyorsunuz ama akıl okuyamayacağınıza göre, samimiyetlerine güvenerek, bazı kişisel sorular sorabilirsiniz. Bunun sonucunda tabii her türlü tepkiye de hazırlıklı olun.
MAYMUN
Desteğini almak istediğiniz insanlara iyi davranmanız, onları istediğiniz şeyler konusunda ikna etmenize yardımcı olabilir. Ancak böyle sahte bir davranışı da kendinize yakıştıramıyorsunuz.
HOROZ
Sürekli hoşgörülü olma çabası bazen ters teper ve insanlardan negatif tepki toplar. Sizin için geçerli olduğunu düşündüğünüz sebepler ise onlara saçma gelebilir.
KÖPEK
Bugün birilerine açıkça "hayır" demeniz gerekiyor. Bunun sizin için doğru karar olduğunun farkındasınız, aksi takdirde siz zarar göreceksiniz.
DOMUZ
Takibini yapmakta zorlandığınız mali durum, sizi zora sokabilir. Ancak zararın neresinden dönülse kârdır. İyice batmadan durumu toparlamaya çalışsanız iyi olur.