11 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

11 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Bazen yalnızlıktan kendi kendinize konuşuyorsanız, ama bugün yaşanacaklar sizin için sürpriz olacak. Harika dostluklar kurmak size iyi gelecek.
BOĞA
Bazı değişiklikler yapmayı düşünmenin zamanı geldi. Birçok şeyi daha iyi yapabileceğinizi biliyorsunuz. Önemli olan, fikirlerinizin herkes için daha yararlı olduğunu ispat edebilmektir.
KAPLAN
Yeni olan her şeye özenmemeniz gerektiğini düşünün. Önce olayın ya da durumun eksi ve artılarını değerlendirmelisiniz. Daha sonra çevrenizdeki insanların da görüşlerini aldıktan sonra harekete geçebilirsiniz.
TAVŞAN
Evren size sık sık işaretler ve sinyaller gönderir. Ancak siz bunların önemsiz şeyler olduğunu düşünüp dikkat etmezsiniz. Bu kez gözlerinizi açıp dikkate almak akıllıca olacaktır.
EJDERHA
Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için öyleymiş gibi mi davranıyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar, görünen yüzünüzün altında başka şeyler olduğunu biliyor.
YILAN
İç güdüleriniz, bazı insanlara güvenmeden sadece kulak vermenin akıllıca olduğunu söylüyor. Bazen insanlara güvenip güvenemeyeceğinizi tartabilmek için ilk etapta az da olsa güvenmek zorunda kalırsınız, bu dönemde tedbirli davranın.
AT
Sizinle bir şey yapmak isteyen insanlar var. Bu fikir size de fena gelmiyor. Ancak bir takım olmak üzere yola çıkılıp, fikirler uygulamaya geçildiğinde bazı pürüzler yaşanabilir.
KEÇİ
Hala muallakta olan mevzuları siz zaten biliyordunuz ve bir süre önce ona göre planlar yaptınız. Bir karar verip meselenin üstesinden gelmeniz gerektiğine dair bir noktaya vardınız.
MAYMUN
Gerçekçi olmayan bazı değişimleri benimsemiş görünüyorsunuz. Ancak problemleri tartıştığınız kişiler, bazı düzenlemeleri yeniden düşünmeniz için size baskı yapacaktır. Planlarınızı son bir kez gözden geçirmenin kimseye zararı dokunmaz öyle değil mi?
HOROZ
Güç bir durumun üstesinden gelmeniz gerektiğinin farkındasınız. Bu yüzden sorunla hemen yüzleşmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Belki de düşündüğünüz kadar da zorlanmadan çözümleyebilirsiniz, adımlarınızı dikkatle atın.
KÖPEK
Köpek burcu kişiliğiniz insanlarla iyi geçinmek için çaba harcar. Ancak bugün, söylenmemiş şeyler olabileceğini hissediyorsunuz. Dürüst davrandığınızda, söyleyeceklerinizden memnun olmayacak kişiler var.
DOMUZ
Birilerinin bir şekilde sizi taklit ettiğinin farkına vardığınızda gururunuz okşanabilir. Çünkü sizi beğeniyor ve sizin gibi olmak istiyorlar. Ancak herkesin kendi gibi davranmasının daha mantıklı olduğunu biliyorsunuz.