11 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

11 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Bugün istediğiniz her şeyi başaramayacağınızı hissediyorsanız, biraz daha ileriye yönelik düşünmek iyi bir fikir gibi görünüyor. Peki, başladığınız işi ne zaman bitirebilirsiniz?
BOĞA
Bugün, yakın bir arkadaşınızın sizi yanlış yola sürüklediğini fark edeceksiniz. Bunun yanlış yol olduğunu düşünüyorsunuz çünkü arkadaşınızı hatalı görüyorsunuz. Ancak kendi hatalarınızı da görmelisiniz.
KAPLAN
Bir yanınız pes etmek ve rahatlamak isteyecektir. Ancak diğer bir yanınız bitiş çizgisini görene kadar bırakmaması gerektiğine inanıyor. Yaptığınız işte ısrar etmek, aşırıya kaçmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez.
TAVŞAN
İlk başta gözünüze hoş gelen insanlar, artık o kadar karizmatik görünmüyor. Bazı insanların ilk görüşte çekiciliği vardır, ancak kalbinizi fethedemedikleri sürece, etkileyici olmaları tek başına yeterli değildir.
EJDERHA
Etrafınızdaki insanların aradığınız cevabı veremediğini düşünüyorsunuz. Belki de beklediğiniz cevabın kendilerinde olmadığını hissediyorlardır. Böyle durumlarda haklı değişiklikler yapabilirsiniz.
YILAN
Bazı şeyleri yapmanın akıllıca bir yolunu bulduğunuzu düşündüğünüzde çok geç olabilir. Çünkü sizden önce birileri daha akıllıca bir yöntem bulmuş. Konu üzerinde nasıl çalıştıklarını sorsanız da başarının sırrını ancak özünüzde bulabilirsiniz.
AT
İlk başta size akıllıca gelmeyen ancak önemini sonradan anladığınız tercihler yaptınız mı? Bazen olay sonuçlandıktan sonra, verilebilecek en iyi kararı verdiğinizi anlarsınız. Böylece ileride en iyi kararın verilmesi adına kendinize olan güveniniz artar.
KEÇİ
Yakın arkadaşınızın size yardım etmek istemesinden memnuniyet duyuyorsunuz. Bu çabalarını takdir etseniz de, sizi kendi bildikleri yoldan götürmeye çalıştıklarını hissediyorsunuz.
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğinizin doğalı, kendisiyle tartışan insanlara karşı direnç gösterir. Ancak farklılıklarınızı soğukkanlı bir şekilde konuşabilmek istiyorsunuz. Düşüncelerinizde bazı uyuşmazlıklar olsa da, paylaşılan bütün fikirlerin işe yarayabileceğinin farkındasınız.
HOROZ
Bir şey söylememeyi tercih edeceksiniz, çünkü karşınızdaki insanın söyleyeceklerinizi duymak istemediğinin farkındasınız. Ancak sorunlarla yüzleşecekleri için açık olmalısınız. Bundan hoşlanmayacakları için de sizinle tartışmaya çalışacaklardır. Yine cevap vermemeyi tercih edebilirsiniz.
KÖPEK
Aklınızı kurcalayan sorunların ne olduğunu anlamanıza yardım etmek için herkes bir şey söyler. İyi niyetli olabilirler, ancak direkt konuşmamaları sizi kızdırıyor. Çünkü neyi ima ettiklerini anlamaya çalışmak sizi yoruyor.
DOMUZ
Bugün, geçmişte olanları unutmanın tam zamanı. Çünkü zihninizi meşgul eden bu kadar çok mevzu varken fazla yol alamazsınız. Ağırlıklarınızı atmalı ve hedefinize doğru ilerlemelisiniz.