11 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

11 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Bugün enerjinizi ve zamanınızı daha güzel şeyler için harcayın. Kafanızdaki net hedeflere ulaşmaya motive olun. Kimsenin sizi gereksiz ve anlamsız tartışmaların içine sürüklemesine izin vermeyin. 

BOĞA

Siz, hayatın normal hızında seyretmesinden yanayken, etrafınızdaki bazı insanlar fazlasıyla aceleci. Bu kişiler sizin de hızlanmanız gerektiğini ima etmeye çalıştığında, acele ettikleri için neleri kaçırdıklarına dikkat çekebilirsiniz.

KAPLAN

İnsanların, söylediklerinizi her zaman kafa sallayıp onaylaması gerekmiyor. Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, artık bunun farkına varıp insanlara olur olmaz küsmekten vazgeçin.

TAVŞAN

Bugün olaylar karşısında kısa sürede tepki veren herkes, karşılaştığı zor durumdan kaçabilir. Ancak bunu başaramayan insanların, başkalarını suçlaması kaçınılmazdır. Siz hangi gruba dahilsiniz?

EJDERHA

Önünüze birçok fikir atılıyor. Toplamak ve seçmek kolay olmayabilir ama fazla zamanınız yok. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak en kısa sürede bir seçim yapmalısınız.

YILAN

Can sıkıcı bazı detayların üstesinden gelmeniz gerektiğinin farkındasınız. Ancak bazı konularda gecikme beklemiyordunuz. Şimdi üzerinizdeki baskı sizi rahatsız ediyor. Yeni bir işleyiş planı yapmanızın zamanı geldi…

AT

At burcu kişiliğiniz bir projeyi henüz bitirmiş olsa da, yeni bir tanesine girişmekten çekinmez. Çünkü tez canlı yapısı fazla dinlenmesine müsaade etmez. Ancak dikkat edin bir gün bir kenarda yığılıp kalmayın.

KEÇİ

Bugün hata yapan insanlara karşı nazik olun. Yanılmak da insana özgüdür. Bu yüzden kaba olmanıza gerek yok. Tolerans göstermek, doğru olanı bulmalarına yardım eder. 

MAYMUN

Bugün kendinize izin verin. Etrafta aceleyle koşturmadığınızda, olanları uzun uzadıya düşünebilecek zamanı elde edersiniz. Böylece sorunun üstesinden gelebilecek bir yol bulabilirsiniz. 

HOROZ

Yakın arkadaşınızın planlarınızla ilgilendiğini hissediyorsunuz. Kendine uygun gördüğü etkinliklere katılmak isteyecektir. Sizin de onun fikrini sormanız, kendisini değerli ve işe yarar hissetmesini sağlar.  

KÖPEK

Aşırı temkinli misiniz diye kendi kendinize soruyorsunuz. Çoğu zaman tedbirli olmak iyidir ve sizi beladan uzak tutar. Ancak aşırı temkinli olmak ilerlemenizi engelleyebilir. Dengeyi bulmalısınız.

DOMUZ

Bugün Domuz burcu kişiliğiniz için harika bir gün olacak. Her şey istediğiniz gibi ve planlarınız dahilinde gelişecek. Keyfiniz etrafa da saçılacak ve çevrenizdeki herkesin yüzü gülecek.