11 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

11 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

İnsanların kasıtlı şekilde size karşı bir baş belası gibi davranmadığına eminsiniz. Sabrınızı sınadıklarını düşünebilirsiniz, ancak gerçekten de art niyetsiz ve masumlar…

BOĞA

Planlarınızı değiştirmeyi düşünmek bile hayatınızda yenilik yaratacak. Ancak bu gelişmeleri, zor olduklarında bile göğüslemeye hazır olmanız gerekiyor.

KAPLAN

Açık sözlü olunacak bütün tartışmalara hazırsınız. Ancak herkesin böyle bir şeye hazır olmadığını hissediyorsanız, temkinli olmalısınız.

TAVŞAN

Belli sorunları konuşmaktan çekiniyorsunuz. Çünkü söyleyeceklerinizin ucu birilerine dokunacak, bu yüzden endişe ediyorsunuz.

EJDERHA

İyice dinlenebildiğinizde, kaybettiğiniz zamanı telafi etmek kolaydır. Ancak koşturmaya devam ediyorsanız, biraz soluklanmak için kendinize izin verin.

YILAN

Yılan burcu kişiliğinizin pozitif yanı, istediğiniz gibi gitmeyen durumlarla karşılaştığında, sükûnetini koruyabilir. Ancak bugün olacaklar karşısında tam tersi bir tavır sergileyebilirsiniz.

AT

Bugün birilerinden yardım istemeniz gerekebilir. Ancak At burcu kişiliğiniz özgür ruhlu olduğundan, yapabileceği her şeyi kendi kendine yapmaktan yana. Bu yüzden yardım istemek zor olacak.

KEÇİ

Bazı insanların kendilerini anlatma çabalarına manâ veremiyorsunuz. Bu durum, sizi onlardan uzaklaştırıyor. Bunu fark ettiklerinde de çok geç oluyor.

MAYMUN

Sizin için aşkın bir anlamı var mı? Değişik zamanlarda, kişiye göre farklı şekillerde hissedilebilen bir duygudur. İstediğiniz gibi bir aşka sahip olamadığınızı hissediyorsunuz. Belki de henüz doğru kişiyle karşılaşamamışsınızdır…

HOROZ

Belli problemlerin üstesinden gelmekte oldukça ustasınız. Ancak söylediklerinizi dinlemeyip tekrar aynı sorunlarla size gelen insanlara tahammül edemiyorsunuz.

KÖPEK

Hassas yapınız gereği, bugün kendini kötü hisseden kişilere yardım edeceksiniz. Hayatlarındaki her şeyin düzeleceği konusunda telkin edilmek onlara iyi gelecek.

DOMUZ

Kendi şansınızı kendiniz yaratabilir misiniz? Bazı şeylerin gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerektiğini ve önünüzde uzun bir yol olduğunu biliyorsunuz.