10 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

10 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bugün yaşanacak bir tartışma, kısa sürede hararetli bir kavgaya dönüşebilir. Sakinleşerek, gerçek sorunları ayırt ederek, bunları nasıl çözebileceğinizi konuşmalısınız.
BOĞA
Emek verdiğiniz bir çalışmanın tepe taklak oluşunu izliyorsunuz. Şimdi yapacağınız şey, sorunu çabucak tespit etmek ve çözüme odaklanmaktır.
KAPLAN
Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için iyimser biri gibi mi görünüyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar görünenin altında yatanı biliyor.
TAVŞAN
Belli kişileri savunmaktan ve taraf olmaktan mutluluk duyuyorsunuz. Ancak yalnızca size güvenerek hareket etmediklerinden emin olmalısınız yoksa bu durum siz fardetmeden omuzlarınıza ağır bir sorumluluk yükleyebilir.
EJDERHA
İçsel sorunlar kafanızı fazlasıyla meşgul ediyor. Yakınlarınız ve sevdiklerinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar var. Herkese, konunun ne kadar önemsiz olduğunu göstermeye çalışıyorsunuz ama aslında kendiniz, bu konuyu fazlasıyla önemsiyorsunuz. Kendinize ve yakınlarınıza karşı dürüst olun.
YILAN
İnsanlar, canınızı neyin sıktığını bilseler de anlayamayabilir. Bazı konular fazlasıyla karmaşık. Aslında kafaların bu denli karışmı olmasında şaşılacak bir şey yok, yine de detaylı araştırma yapmanıza değecek.
AT
Çok fazla plan yapmak, sorunları daha da karmaşık hale getirebilir. Bazı şeyler oldukça hızlı değişir ve kontrolünüz dışında kalanları da bazen oluruna bırakmanız gerekir.
KEÇİ
İnsanların, sizinle aynı fikirde olmasını beklemeyin. Aynı düzeyde bir anlayışa sahip olmayabilirsiniz. Bu yüzden farklı fikirleri duymaya açık olmalısınız.
MAYMUN
Çevrenizdeki insanların söylemek zorunda olduğu şeyleri dinlemek sizin iyiliğinize. Tam anlamıyla farkında olmadığınız bazı şeyler var. Bunlar hakkında açıklayıcı bilgilere ihtiyaç duyacaksınız.
HOROZ
İnsanlar üstüne vazife olmayan konulara karıştığında takındığınız tavır, diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir.
KÖPEK
Birşey söylemeyerek sessizliğinizi koruduğunuz zamanlar var. Ama sessiz kaldığınız, ancak birşeyler söylemek istediğiniz anlar da mevcut. Karşınızdakinin hangi ruh halinde olduğunuzu tahmin edebilmesini bekleyemezsiniz…
DOMUZ
Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlar olabilir. İnsanların basmakalıp fikirlerini takip etmenizin gereği yok. Çünkü sahip olduğunuz alternatif düşünceler daha çok işinize yarayacak.