10 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

10 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Bir şeyi söylemeden önce düşünürseniz, anın kızgınlığı ile ağzınızdan kaçacak olan şeylere daha ölçülü bir anlam katarak dile getirmiş olursunuz.
BOĞA
Bu aralar aceleyle yapmaya meyilli olduğunuz işlerde dikkatli olun. Acelecilik, Boğa burcu kişiliğinizi bugünün enerjisinde olumsuz etkileyebilir.
KAPLAN
Hayatınız dağılmaya başladığında, zamanınızı en iyi şekilde nasıl organize edebileceğinizi düşünerek, yaşantınızı biraz sağlamlaştırmanın zamanı gelmiş demektir.
TAVŞAN
Koşulların değişmesi, tam olarak nerede duracağınızı anlamayı zorlaştırır. Son derece düşük ihtimal verdiğiniz olayların gerçekleşmesinden şüphe ediyorsunuz. Bu gibi durumlarda yapılacak en iyi şey içgüdülerinize güvenmektir.
EJDERHA
Acele etmeden önce, birilerinin kibarca sizi uyardığını göreceksiniz. Dikkatli olmanızı gerektirecek bir durum var mı? Etrafınıza dikkatlice bakının ve en ufak detayları bile gözden kaçırmamaya çalışın.
YILAN
Tavsiyelerinizi araştırıp uygulamayan herkes geri gelip bir daha fikrinizi sordu. Zaten bilinmesi ve yapılması gerekenleri ayrı ayrı anlattınız. Sadece önceki söylediklerinizi hatırlatın.
AT
Normalde At burcu kişiliğiniz bir şey yapmaya istekli olmasa da, insanların bunu bilmesine gerek olup olmadığı konusunda tereddüt yaşar. Ancak bugün araya mesafe koymak istediğinize dair insanlara mesaj vereceksiniz.
KEÇİ
Bir sorun teşkil etmediğini bildiğiniz insanlara niçin sinirleniyorsunuz? Bazen insanların rahatsız edici tavırlarının farkında olmalarını sağlayarak hem ılımlı yaklaşır hem de biraz sakinleşirsiniz.
MAYMUN
Tartışmaları, kazanabileceğiniz sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu bilerek karşınızdakini alt edeceksiniz.
HOROZ
Birileri sizi ukala olmakla suçluyor. Önce kendi tavır ve davranışlarına dikkat etmeleri gerektiğini dile getirebilirsiniz.
KÖPEK
Zor durumda kalan insanlara yardım etmekte oldukça hızlısınız. Bugün de yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz insanlar için harekete geçeceksiniz.
DOMUZ
Bazı planlarınız var. Ancak etrafınızaki insanların hafta sonuyla ilgili tamamen farklı programları olduğunu görerek, ısrar etmeyeceksiniz.