10 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları

10 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Bir karışıklık ve yanlış anlama var. Netleştirmeniz gereken şeyleri belirleyin. Bu arada birileri de toparlamaya çalıştığınız duruma sürekli çomak sokmaya çalışıyor.
BOĞA
Güvenemediğiniz kişileri, başkalarına sorun. Bazen sadece belli insanlar, ortak görüşü kelimelere dökebilir. Bu kişilerin ne kadar açık ve net olduğunu göreceksiniz.
KAPLAN
İnsanlara fırsat verdiğinizde, yaratıcılık kapasiteleri karşısında memnun edici bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz.
TAVŞAN
Şartlar değişir ve yeni düzenlemeler zaman ister. Bu durum sizi sabırsızlandırıyor. Gerçekten değiştirmeniz gereken noktaları en ince ayrıntısına kadar düşünmelisiniz.
EJDERHA
Fikir değiştirmeye hakkınız var. Ancak bunu yapmamak için direniyorsunuz. Çünkü orijinal plana bağlı kalmanız gerektiğini hissediyorsunuz.
YILAN
Son günlerde üstesinden geldiğinizi zannettiğiniz engeller, başka biçimlerde önünüze çıkıyor. Bu zorluklarla baş edemeyeceğiniz hissine kapılıyorsunuz. Sadece kullandığınız taktikleri gözden geçirin.
AT
Bazen planlar suya düşer ve gideceğiniz yolu kaybettiğinizi hissedersiniz. Ancak endişe etmenizi gerektirecek bir durum yok. Bugün, yolu bulmanıza yardım edecek kişiler var.
KEÇİ
Karşılıklı anlaşmayı keşfetmek zaman alır. Yeni tanıştığınız insanlarla bunu gerçekten başaramadığınızı hissediyorsanız, sabırlı olmanız gerekebilir.
MAYMUN
Herkesin çabanızı takdir etmesi oldukça ödüllendirici bir davranış. Övgü aldığınızda, egoist tavırlar sergilemekten kaçının. Bu arada da insanların ne düşündüğüne çok takılmayın, önemli olan kendiniz olmanız.
HOROZ
Birini adam akıllı tanımak zaman alır. Gözünün üstünüzde olduğunu hissediyorsunuz. Ancak bunu kötü bir durum olarak algılamayın. Sizi tanımaya çalışıyor olabilir.
KÖPEK
İnsanlar kavga çıkarabilir. Ancak sizi sinirlerinize hakim olmanızı sağlayacak olan şeylerden biri de hır çıkaran insanlarla tartışmaya girmemektir. Söylenenleri kişisel algılamadığınız sürece bir sorun olmayacaktır.
DOMUZ
İnsanlara verdiğiniz tavsiyelerde bir noksanlık olmadığını biliyorsunuz. Yine de insanlar bu tavsiyelerden, almak istediklerini alır. Uygulamaları için onlara baskı yapmayın.