10 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

10 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Bugün, tembellikten kaçının. Bu ruh halinden kurtulup kendinize gelmezseniz çok şey kaybedeceksiniz. Enerjinizi yükseltmek için bir arkadaşınızla kahve içebilirsiniz.

BOĞA

Mizah duygunuz her geçen gün daha da gelişiyor. Gereksiz konuları ciddiye almamayı sonunda öğrendiniz. 

KAPLAN

Fikirlerinizi kabul etmeyi reddeden kişiler var. Onları ikna etmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok. En iyisi bekleyin ve olayları akışına bırakın.

TAVŞAN

Yakın arkadaşınızın düşüncelerine katılmanız pek mümkün olmasa da onu dinlemek istiyorsunuz. Bir şey kaybetmeyeceğiniz gibi, kazançlı bile çıkabilirsiniz.

EJDERHA

Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için önce onları her yönüyle anlamaya çalışın. Bir yanınız, değişikliklere karşı pek gönüllü değilken, diğer yanınız değişimin daha iyi olacağı kanaatinde.

YILAN

Serin kanlı olmak, daha kontollü davranmanızı sağlar. Duygularınız sizi belirli bir eyleme doğru ittiğinde, hiçbir şey yapmadan öylece durup, iki kez düşünün.

AT

Soğukkanlı bir yapınız var. Hararetli bir tartışmanın ardından sakin kalabiliyorsunuz. Ancak galeyana gelebileceğinizi düşünen kişiler, sizi kışkırtmak adına ellerinden geleni yapacaklar.

KEÇİ

Bazı kişilerin fikrini değiştiremeyeceğinizi bilecek kadar akıllısınız. Bu yüzden gereksiz ısrarlardan vazgeçmelisiniz.

MAYMUN

Çabucak bir çözüm bulacağınızı hissetmek, sorunla daha çok uğraşacağınız anlamına geliyor. Bir cevap bulmanız lazım, ancak bunun için acele etmenize gerek yok.

HOROZ

Yolunda gitmeyen işler sizi endişelendiriyor. Her şeyi yoluna koymak için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bugün kendinize gelmek ve dinlenmek için derin bir nefes alın.

KÖPEK

Kendinize vakit ayırırken bazı işleri de ertelemiş olursunuz. Bunu göze almaktan korkuyorsunuz, ancak bir şekilde dinlenmeniz gerekiyor.

DOMUZ

Çoğu zaman aklınızdan geçenleri söylemeniz gerektiğine inanırsınız. Ancak bugün söyleyeceklerinizle yüzleşmek zorunda kalacağınızı düşünüyorsunuz.