10 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

10 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Fikirleri gerçeklerden ayırmak, gereksiz tartışmalardan uzak durmanıza yardım eder. Hakikatlerle ilgili birçok farklı bakış açısı olabilir. Hiç kimse düşüncelerinin gerçekle örtüşmediğini kabul etmez. Bu durumda tartışma çıkması kaçınılmazdır.
BOĞA
Bugün, etrafınızda kavga etmeye hazır birçok insan olduğunu fark edeceksiniz. Tartışmayı kimin başlattığı önemli değil. Verdiğiniz tepkiler ve cevaplar farkınızı yansıtır.
KAPLAN
Planlarda bazı değişimler yapmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak çevrenizdeki kişiler bazı şeylerin aynı kalmasını istiyor. Bu konuda oldukça direnen insanlarla rekabet etmektense, orta yolu bulmaya çalışmalısınız.
TAVŞAN
Bugün, etrafınızdaki insanların her şeyi idare etme çabası mantıksız ve saçma. Bu konuya nasıl dikkat çekeceğinizi bilemiyorsunuz. Aşırı hassas olduklarını hissederseniz, sadece ne yapmaya çalıştıklarını sorabilirsiniz. Onlara bir şans daha vererek, sakinleşmeleri gerektiğini açıklamalısınız.
EJDERHA
Sevdikleriniz tarafından anlaşıldığınızı hissediyorsunuz. Çünkü bunun için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını görebiliyorsunuz. Siz de biraz çaba sarfedin.
YILAN
Olmadığınız biri gibi görünmek çok da akıllıca değil. Çünkü bütün gerçeklerin açığa çıkacağı bir dönem yaşıyorsunuz. Kişiliğinizle ilgili yanlış izlenimler bırakmayın.
AT
Sizi yavaşlatan çeşitli engeller olduğunu düşünüyorsanız, boşuna didindiğinizi hissetmeniz çok normal. Aslında dört nala koşmak yerine yavaşça ilerlediğinizde, daha önce gözden kaçırdığınız yeniliklerin farkına varırsınız.
KEÇİ
Birisi, işinize burnunu sokmaya çalıştığında, sizi yanlış yönlendirebilir. Yeni olduğu için heyecanı nedeniyle böyle davranıyorsa, sakinleşmesi ve profesyonel davranması konusunda onu yönlendirmelisiniz.
MAYMUN
İyice birbirine giren mevzuların üstesinden gelmeye hazırsınız. Ancak kendinizinden mantıksız şeyler istemek, sizi otomatik olarak hayalkırıklığına uğratabilir.
HOROZ
Durum sandığınız kadar kötü değilse, rahat bir nefes alabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok. Bu badireyi de hafif sıyrıklarla atlatacaksınız. Çünkü tüm sevdikleriniz yanınızda.
KÖPEK
Riskleri değerlendirdiniz. Bu bağlamda yanlışları ele alırken takınmanız gereken tutumu ortaya koyun. Çatlakları onarmada ısrarcı olun.
DOMUZ
İnsanlarla konuşmaya başladığınızda verdiğiniz tavsiylerle ilgili bir yanlışınızın olmadığını görüyorsunuz. Endişe etmeniz yersiz, ayrıca herkes almak istediği kadarını alır.