10 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

10 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Sizin için bu hafta, yapılması ve denenmesi gereken çok fazla işiniz varmış gibi görünüyor. Etrafınızda olan şeylerle ilgilenemeyecek, hatta ofisteki neşeli iş arkadaşlarınızın esprilerine gülemeyecek kadar yoğun olduğunuzu hissediyorsunuz.
BOĞA
Eskiden yaşadığınız zor bir durum tekrar aklınızı kurcalıyor. Birçok teknikle çözmeyi deniyorsunuz, ancak faydası yok. Konuyu farklı bir açıdan değerlendirmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için biraz rahatlamalısınız.
KAPLAN
Bazı şeyler için hissettiğiniz büyük coşkunun farkındasınız. Buna engel olmaya çalışıyorsunuz, çünkü ilişkilerinizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsunuz. Kimin ne düşüneceğini boş verin ve heyecanınızı doya doya yaşayın.
TAVŞAN
Arkadaşınıza bir şeyler söyleyip söylememek konusunda kararsızsınız. Aynı zamanda verdikleri bazı kararlarla ilgili de tereddütleriniz var. Bunları suçlamada bulunmadan, dikkatli bir şekilde dile getirmelisiniz.
EJDERHA
Son yaşananları derinlemesine düşündüğünüzde, karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek için pozitif yaklaşımlar sergilediğinizi fark edeceksiniz. Güç durumlarla uğraşırken birçok şey öğreniyorsunuz.
YILAN
Hatalar karşısında, bazı şeyleri daha farklı yapmış olmayı dilemeniz çok da şaşılası değil. Durumun "keşke"lerini düşünerek vaktinizi harcamayın. Bu hatayı, ileride faydalanabileceğiniz bir tecrübe olarak değerlendirin.
AT
Henüz uygulamaya geçmemiş olsanız da şu anda yapmaya çalıştığınız düzenleme iyi bir fikire benziyor. Ancak her şeyin düşündüğünüzden daha zor olduğunu zamanla anlayacaksınız.
KEÇİ
İnsanlar bazı şeyleri gözden kaçırmış olabilir. Yine de fikir değiştirmek istemezler. Gereksiz inatçılık yapan, mantıksız insanlarla uğraşmak, sabrınızı tüketiyor.
MAYMUN
Canı sıkkın olan insanlara yardım etmek isteseniz de, yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bazen yapabileceğinizin en iyisi, sadece karşınızdakini dinlemek ve yanında olmaktır.
HOROZ
Her durumu dikkatlice incelemek istediğiniz için, planlarınız da büyük değişikliklere pek ihtiyaç duymazsınız. Ancak bugün, olaylar beklediğinizden farklı şekilde gelişiyor. Bu yüzden planlarınızda değişime hazır olun.
KÖPEK
İnsanlar becerilerinizden şüphe ettiğini söylediğinde, psikolojik bir reaksiyon olarak, hemen ne kadar becerikli olduğunuzu kanıtlamaya çalışırsınız. Ancak bu arada siz fark etmeden bütün işi üzerinize yıkmalarına müsaade etmeyin.
DOMUZ
Çevrenizdeki bazı insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri yapmaya çalıştıklarını, başkalarını umursamadıklarını görüyorsunuz. Duruma el atıp düşündüklerinizi söyleyeceksiniz. Ancak eleştirilerinizi kaldıramayabilirler, hazırlıklı olun.