10 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

10 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bugün karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak, hemen bir şey yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak ezbere hareket etmenin cazibesine kapılmayın...

BOĞA

Çevrenizde, aynı olayı farklı açılardan değerlendiren insanlar olabilir. Bazı şeyler hakkında neden farklı düşündüklerini sorun ve sebeplerini dikkatlice dinleyin.

KAPLAN

İnsanların uygun görmediği şeyler yapıyorsanız, ne yaptığınızı sorguladıklarında, aslında sizi yermek için sebep bulmaya çalışıyor olabilirler. Kötü niyetli olduklarından şüpheleniyorsanız ellerine fazla malzeme vermemelisiniz.

TAVŞAN

Sizi takip etmeleri için birilerini ikna etmeye çabaladığınız bir anda, fazla ısrar etmemeniz gerektiğini hissederseniz, durun. Hislerinize güvenmeniz en doğru hareket olabilir.

EJDERHA

Her zaman sorulara verecek cevabınız olmaması, kötü bir anlam taşımaz. Sadece aradığınız cevabı bulabilmek için gidip araştırma yapmanız gerekir. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp unutmayın…

YILAN

Bugün karşınıza, vakit ve dikkat gerektiren konular çıkacak. Ancak bir değişim yaratamayacağınıza dair düşünceler kafanızda dolanıp duruyor. Tüm bu kötümser düşünceleri kafanızdan atın ve çalışmaya başlayın.

AT

Kendinize, ne kadar hırslı olduğunuzu sorun. Önümüzdeki günlerde gerçekten neleri başarmak istediğinizi düşünün. Hedeflerinizi belirleyerek, bu hedeflere ulaşmak için  kendinize bir yol çizin.

KEÇİ

Bu hafta sonu biraz hassas olacaksınız. Rahatlamanız gerekiyor, bu nedenle kendinize bu hafta sonu izin verin, huzurlu geçireceğiniz iki gün size çok iyi gelecek.

MAYMUN

Belli süreçleri hızlandıramadığınızı fark ediyorsunuz. Kesinlikle beklemeniz gerekiyor. Ancak bu bekleyiş, size iyi gelmiyor. Sabrınız tükenmek üzere…

HOROZ

Arkadaşınızın aklı karman çorman. Bu karışıklığın taşarak, sizin de gününüzü mahvetmesine izin vermemelisiniz.

KÖPEK

Bazen çevrenizde olanları fark etmezsiniz. Çünkü kendinizi yaptığınız işe kaptırırsınız. Bugün kafanızı, gömdüğünüz yerden çıkarın ve biraz etrafınıza bakın.

DOMUZ

Problemlerini anlatmak için size gelen insanlara seve seve yardım etmek istersiniz. Ancak tavsiye vermekten ileri gidemeyeceğiniz durumlarda, kendinizi sınırlandırmayı bilmelisiniz.