10 Ekim Perşembe- Günlük Çin Burçları

10 Ekim Perşembe- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmalara karşı dikkatli olun. Unutmayın ki bakış açıları, gerçekleri değiştirmez.

BOĞA

Bugün, karmaşa içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Her şeyi bir düzene sokmak isteseniz de bunu başarmakta zorlanacaksınız.

KAPLAN

Çoğu zaman doğru yolda olduğunuzu bilmek hoşunuza gider. Bugün bazı konularda haklı olduğunuz onaylanacak ancak en önemlisi kendi kendinizi onaylamanız olacaktır…

TAVŞAN

Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki samimiyete güvenerek, ağzınıza geleni söylüyorsunuz. Ancak herkesin bir patlama noktası olduğunu unutmayın. Konuşurken kontrolünüzü kaybetmemeli ve insanları kırmamalısınız.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz yapmak istediği şeyleri çok fazla düşünür. Ancak daha önemli olan nokta, yapmaya karar verdiğiniz işe bir an önce heyecanınızı kaybetmeden başlamaktır.

YILAN

Size yardım edeceğinden emin olduğunuz kişiler var. Ancak yine de kibarca yardım talep etmelisiniz. Etrafınızdaki insanlar sizi tanıyor olsa da, aklınızdan geçenleri bilemezler.

AT

Sadece dikkatinizi çok uzun süre tutsak edeceğini düşünmeniz, bazı önemli şeyleri kaybetmek için yeterli bir sebep midir? Başarılı sonuçları görmek için sebat etmek gerekir.

KEÇİ

Geçen hafta olanları düşündüğünüzde, aslında hepsinin üstesinden gelebileceğinizi fark ettiniz. Bir süreliğine büyük işlerden uzak durmanız iyi olacaktır.

MAYMUN

Yoğun olduğunuzda, her şeyin göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleştiğini hissedebilirsiniz. Hatta, hayatın sıkıcı geçmeye başladığını bile düşünebilirsiniz. Sizi meşgul eden şeylerden keyif almayı öğrenin.

HOROZ

İnsanlar üzerinde çok fazla etkinizin olmadığını düşünüyorsunuz. Ama aksine, çevresi tarafından dinlenen ve düşüncelerine saygı duyulan birisiniz. Fark etmeseniz de, fikirlerinizden etkilenip sizi örnek alan insanlar var.

KÖPEK

İşleri daha sonraya bıraktınız. Sizi, istediğiniz şeyi yapmaktan alıkoyan nedir? Yeni başladığınız şeylerle ilgili hissettiğiniz korku ve kararsızlığı bir kenara bırakın. Kaygılarınızın sizi engellemesine izin vermeyin.

DOMUZ

Karşı karşıya olduğunuz durumun zorluk derecesinin bir önemi yok. Zorluk ne kadar artarsa, sonunda yaşayacağınız başarı hissi de o kadar büyük olur. Dolayısıyla bir an önce sorunlarla baş etmeye çalışmalısınız.