10 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

10 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Görünüşünüzü değiştirmek istiyorsunuz. Öyleyse gardırobunuzu yenilemenin zamanı geldi. Nasıl daha modern bir görüntü kazanabileceğinizi düşünün. 

BOĞA

Bazen kararsız kalır, ne yapacağınızı bilemezsiniz. Artık bir seçim yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Hangi yoldan gideceğinize karar verdiğinizde, otomatik olarak bazı önlemler aldığınızı göreceksiniz.

KAPLAN

Bir terslik olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden aceleyle halletmeye çalıştığınız mevzular var. Bugün Kaplan burcuna özgü düşüncesizliği, avantaja çevirebilirsiniz.

TAVŞAN

Bugünün enerjisi, size heyecan yaşatarak harekete geçirecek. Yeni günde, normalde asla denemeyeceğiniz işlere adım atacaksınız. 

EJDERHA

Genelde kendinizden emin bir duruş sergiliyorsunuz. Ama son zamanlarda iyi gitmediğini düşündüğünüz konular üzerinde duruyorsunuz. Kafanızda sorunlarınızı gözden geçireceksiniz.

YILAN

İnsanların rekabet hırsı içinde olduğunu fark ettiğinizde geri çekilmek ve onları izlemek isteyeceksiniz. Ancak yarışa dahil olmak da istiyorsunuz. Bu ikilemden kurtulun ve önceliğinizi belirleyin.

AT

At burcu kişiliğiniz, hemen başka bir zirveye tırmanmak ve bir an önce yeni başarılar elde etmek ister. Ama son başarınızın keyfini çıkarmak için kendinize izin verin.

KEÇİ

Geriye dönüp geçmişe baktığınızda, hatırladığınız her şeyin sizi heyecanlandırdığını fark edeceksiniz. Bazı alanlarda gösterdiğiniz gelişmelerin, aslında zamanla gerçekleştiğini göreceksiniz.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz bugün kendini canlı hissediyor ve çevresine enerji yayacak. Çünkü bugün kendinizi iyi hissetmek için birçok nedeniniz var, bunları farkedin.

HOROZ

Biri için iyilik yapacaksınız. Ancak hala yapacağınız şeyin etik olup olmadığını sorguluyorsunuz. Bu durumda, harekete geçmeden önce iyice düşünerek, dikkatle karar vermelisiniz, acele etmeyin.

KÖPEK

Tanımanın zor olduğu kişiler vardır. Etrafında duvarlar ördüklerini hissediyorsanız, bu yakınlaşmayı zamana bırakın, üzerie gitmek yerine ona sizi tanıması için zaman verirken siz de onu gözlemleyebilirsiniz.

DOMUZ

Domuz burcu kişiliğiniz, açık ve anlaşılır biri olduğuna inanıyor. Gerçekleri görmek istemeyen bir arkadaşınız ise ısrarla direniyor. Boşa uğraşmayın, bu durum ancak zaman içinde değişebilir, tüm zamanınızı kendinizi anlatmaya çalışarak geçirmeyin.