10 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

10 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Önümüzdeki hafta için sağlam planlar yapacaksınız. Son zamanlarda ufak tefek sorunların üstesinden geldiniz, hem de organize olamadan… Bugün neyi başarmak istediğinizi iyice düşünün ve yapmanız gerekenleri planlayın.
BOĞA
Bugün genel olarak bir terslik olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden bazı konularda çok acele ediyorsunuz. Boğa burcu başına gelenleri avantaja çevirir ve yoluna devam eder.
KAPLAN
Bazen planlarınızda düzenleme yapmak size daha iyi sonuçlar getirebilir. Gereken yerleri çıkarıp değişiklik yapmaktan korkmayın. Sizi yavaşlatmaya ya da engellemeye çalışan insanları görmezden gelmelisiniz.
TAVŞAN
Etrafınızdaki insanlar o kadar çok şey talep ediyor ki, kendinizi bir anda onlar için uğraşırken bulabilirsiniz. Ancak endişe etmeyin, karşılığını alacaksınız.
EJDERHA
Bugün hız kazanarak, kaybettiğiniz zamanı telafi edebileceğinizi hissediyorsunuz. Yavaşlamanız gereken zamanlar olduğu gibi hızlanmanız gereken zamanlar da vardır. Yeteri kadar enerji depoladığınızı düşünüyorsunuz.
YILAN
Geçmişe dönüp bakmak, belirli durumların üstesinden gelmenin en iyi yoludur. Tek yapmanız gereken, yaşadığınız benzer olayları hatırlamaktır.
AT
Sizi yavaşlatan çeşitli engeller olduğunu düşünüyorsanız, boşuna didindiğinizi hissetmeniz çok normal. Aslında dört nala koşmak yerine yavaşça ilerlediğinizde, daha önce gözden kaçırdığınız yeniliklerin farkına varırsınız.
KEÇİ
Birisi, işinize burnunu sokmaya çalıştığında, sizi yanlış yönlendirebilir. Yeni olduğu için heyecanı nedeniyle böyle davranıyorsa, sakinleşmesi ve profesyonel davranması konusunda onu yönlendirmelisiniz.
MAYMUN
Herhangi bir duruma düşündüğünüzden daha fazla etki edebilirsiniz. İnsanları, izlediğiniz yöntemi görmeleri konusunda ikna etmeniz gerekir. İçinde bulunduğunuz durumu iyice açıkladığınızdan emin olun.
HOROZ
İnsanların sizi anlamadığını hissediyorsanız, kendinizi açıklamanın başka yolunu bulabilirsiniz. Sorunu tek tarafta aramak yerine kendinize de dönüp bakmak, anlaşmazlığı gidermenizde etkili olacaktır.
KÖPEK
Takım işi gerektiren bazı çalışmalardaki rolünüzü anlamanız gerekir. Sizden yapılması beklenen şeyi anladığınızdan emin olun.
DOMUZ
İnsanlara izin verirseniz sizden faydalanabilirler. Bu konuda şanslarını zorladıklarını hissediyorsanız, istediklerini vermeyin. Ayrıca sizi kışkırtmalarına da müsaade etmeyin.