1 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

1 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Bugün etrafınızda olanların farkına varın. Aklınız muhteşem fikirlerle dolu olabilir. Ancak geç olmadan eyleme dökmeniz gerekiyor. Bunu yaparken etrafınızdaki insanların desteğine ihtiyacınız var, kimsenin kalbini kırmayın.

BOĞA

Etrafınızda her an size destek veren insanlar var. Bunun sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini bilmelerini sağlayın. Çünkü bazı şeylerin değerini elimizden kaçırdıktan sonra anlıyoruz.

KAPLAN

Bugün, iş birliği yapacağınız kişilerin size önderlik etmesine razı olmanız gerekiyor. Işıkların daha sonra size döneceğini biliyorsunuz. Bu yüzden ite kaka ilerlemeye çalışmanıza gerek yok. Sadece sabırlı olmalısınız.

TAVŞAN

Geriye dönüp bakabildiğinizde, başınıza bela olarak nitelendirdiğiniz konuların aslında hiçbir zorluğu ya da işlevi olmadığını göreceksiniz. Asıl üzerinde durmanız gereken; yolunuza çıkıp sizi durdurmaya çalışanlardır. 

EJDERHA

Etrafınızdaki insanların aradığınız cevabı veremediğini düşünüyorsunuz. Belki de beklediğiniz cevabın kendilerinde olmadığını hissediyorlardır. Böyle durumlarda haklı değişiklikler yapabilirsiniz.

YILAN

Bazı şeyleri yapmanın akıllıca bir yolunu bulduğunuzu düşündüğünüzde çok geç olabilir. Çünkü sizden önce birileri daha akıllıca bir yöntem bulmuş. Konu üzerinde nasıl çalıştıklarını sorsanız da başarının sırrını ancak özünüzde bulabilirsiniz.

AT

At burcu kişiliğinizin insanlar üzerinde iyi etki bırakmaktan hoşlandığı inkar edilemez bir gerçek. İnsanların gözünde bir numara olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ancak aşırıya kaçmaktan vazgeçin.

KEÇİ

Düşündüklerinizi dile getirirken aşırı agresif olmamaya dikkat edin. Bakış açınızı nazik bir şekilde ifade etmeniz her zaman sizin için daha faydalı olacaktır.

MAYMUN

Açık olup insanlara ne düşündüklerini sorun ve cevaplarını dikkatlice dinleyin. Herkes sizin gibi düşünmeyebilir. Durumu nasıl değerlendirdiklerine dair varsayımlarınızın üzerini çizerek onlara kulak vermelisiniz.

HOROZ

Yakın arkadaşlarınız belli değişimlerden bahsediyor. Bu değişimlerle birlikte kendinizi rahat hissetmeyeceğinizi biliyorsunuz. Ancak kaçınılmaz olduğunu da anlıyorsunuz.

KÖPEK

Düzenlemeler kabul edildi, ancak belirli kişiler bu konuda eskiye doğru bir değişiklik yapmaya çalışıyor. Siz de oldukça kararlısınız, bu düzenlemelerde değişiklik yapma çabalarının boşa olduğunu anlatmaya çalışıyorsunuz.

DOMUZ

Yapacak çok iş var ve durum değerlendirmesi yapacak zaman da bulmanız gerekiyor. Listenizdeki her şeyi yapmak gerekip gerekmediği konusunda zaman harcamaya değer.