1 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

1 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
Bugün enerjinizi ve zamanınızı daha güzel şeyler için harcayın. Kafanızdaki net hedeflere ulaşmaya motive olun. Kimsenin sizi gereksiz ve anlamsız tartışmaların içine sürüklemesine izin vermeyin.
BOĞA
Siz, hayatın normal hızında seyretmesinden yanayken, etrafınızdaki bazı insanlar fazlasıyla aceleci. Bu kişiler sizin de hızlanmanız gerektiğini ima etmeye çalıştığında, acele ettikleri için neleri kaçırdıklarına dikkat çekebilirsiniz.
KAPLAN
Doğru insana yaklaştığınızdan tam olarak emin değilsiniz. Bunu anlamak için türlü oyunlar oynayacağınıza, tanımak için zaman tanımalı ve direkt sorular sormalısınız. Böylece kendinize olan saygınızı da korumuş olursunuz.
TAVŞAN
Bugün farklı kişiliklerle baş etmek zorunda kalacağınızı hissediyorsunuz. Düşüncelerini değiştiremezsiniz. İçlerinden geleni yapmalarına müsaade edin ve hiçbir şeyi kişisel olarak algılamayın. Böylesi, sizin için de en kolayı olacak.
EJDERHA
Sorulan sorular sizi zor duruma düşürüyormuş gibi görünüyor. Ancak yapmanız gereken şey, soruların ne şekilde sorulduğunu da dikkate almaktır.
YILAN
Son günlerde odaklanma sorunu yaşıyorsanız, yakın zamanda başarmak istediklerinizi gün gün planlamalısınız. Önceliklerinize dikkat edin ve zamanlamalarda gerçekçi olun.
AT
Siz, insanları çabucak affediyorsunuz, ancak çevrenizdeki insanlar ufak bir hatada bile size kin besliyor. Bu kişileri, bağışlayıcı olmaları konusunda teşvik etmeye çalışın ama bu işe yaramazsa, onlardan uzak durmalı ya da en azından aranıza net bir mesafe koymalısınız.
KEÇİ
Bazen göreceğiniz tek şey, size doğru atılan küçük bir adımdır. Bu adıma karşılık vermemek ise kırıcı olabilir. Biri size doğru olumlu bir adım attığında bunu farkettiğinizi belli ederek, siz de olumlu bir adımla karşılık verdiğinizde, aranızda hiç beklemediğiniz güzellikte bir iletişim kurulabilir.
MAYMUN
Benzer görüşte olan insanlarla sohbet etmek genellikle insana güven verir. Ancak tamamen farklı düşünceleri savunan kişilerle bir konu üzerinde konuşmak, fikirlerinizi ve savunmanızı tekrar gözden geçirerek, daha güçlü savlar oluşturmak için bilgi edinmenizi ve kuvvetlenmenizi sağlar.
HOROZ
Normalde insanların düşüncelerine katılsanız da, aynı fikirde olmadığınız konular da var. Resmi daha çabuk tamamlayabilmek için karşınızdakinin bakış açısını anlamaya çalışın.
KÖPEK
Fikrinizi değiştirmek için kendinize zaman vermek istiyorsunuz. Ancak yakınlarınız acele ediyor gibi görünüyor. Başkaları kendi çıkarları doğrultusunda aklınızı çelmek isteyebilir, zamana ihtiyacınız varsa acele etmeyin.
DOMUZ 
Bir problemin üstesinden gelmek için hızlı bir çözüm uygulamak istemeniz anlaşılabilir. Ancak, kalıcı çözümler bulmak ve biraz sabır göstermek sizin için daha iyi olacaktır.